Dargo Trade

Poznań

Opinie o Dargo Trade

Zuzanna

@erd o zarobki najlepiej pytać już podczas rekrutacji. Czy na taką się wybrałeś do Dargo Trade? I czy podjąłeś współpracę? Jak tak, to opowiedz o niej.

erd

A średnie zarobki jakie są? Z góry dzięki za odpowiedź

qwerty

no i kaziu sprzedał firme w suchym lesie, już niedługo będzie tam nowa firma!!

juras

teraz to medarius kolego i nie wiedzie im się za dobrze.

qwerty

kaziu zwija majdan i wraca do wałbrzycha.

były pracownik

a jakie plany ma pan K.bo widziałem że sprzedaje starą siedzibę? tak z ciekawości pytam bo kilka lat tam przepracowałem.

bylyprac..

A mnie tam szkoda firmy bdb szef zawsze się szło dogadać,brakuje mi tej firmy :(

qwerty

ten żenujący twór już nie funkcjonuje, obsługuje zadłużenia, taki ku.... FOZZ z Suchego Lasu.

bella

mariuszku kiedy jedziesz do wrocka? hahaha

wasyl

a Radziu co porabia?

kamil

nikt nie przejął dargo poprostu zbankrutowało kolego.

smok trójgłowy teraz dwógłowy

firma już nie prosperuje zbankrutowaliśmy kasę przejedlismy niektórym dom postawiliśmy i wielu oszukaliśmy taka to banda z poznania czeka w kolejce do ukaranaia

jaja

wykupił ich komornik z Piaseczna Artur K.!!!

miki
@jaja 02.07.2014 16:53
wykupił ich komornik z Piaseczna Artur K.!!!

nie arur k. tylko artur ch. ale też z piaseczna. i nie wykupił tylko przejął towar z magazynu na rzecz wierzytelności wobec jednej z dużych firm farmaceutycznych.

Wercyngetoryks

podobno eko-era ich wykupiła

Magda43

co za poziom, w ogóle nie potraficie się zachować, także właśnie dlatego nie pracujecie już w dargo

kamaz

kto dzisiaj pije za dargo?

a2

Nie , nie zbankrutowali . Spokojnie ! R

a

w poniedziałek się zamknęli

ak47

dargo dargo i po dargo....

wojtek

Witam ,czynie ma ktoś czasami list kontrahentów obsługiwanych przez dargo ?

to ja

Miałem do czynienia przez chwilę z tymi ludźmi . Chciałem to opisać , ale sami swoimi wpisami pokazują jaki poziom reprezentują . Nie warto tego komentować . DNO.

BYKU

Jak ktoś robi swoje i jest wporządku jako człowiek to nie ma mowy aby ktoś Cie zrobił w balona w tej firmie... Szef jest wporządku, Kierownik Zielonej Góry i Radzio też a wiec zapraszam do pracy w Dargo.

Cieniasy ! to prawda nie każdy się nadaje do tak c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] owej roboty, wcześniejsze wpisy mówiątylko jedno ,, trzymaj się z daleka od szamba bo cie wykręcą i jeszcze nie zapłacą i problemów narobią !!!,, a ty też możesz tylko patrzeć.

ta firma jest w calosci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . ty chyba miales bardzo mało do czynienia z nimi tam zarabiaja tylko przydupasy własciciela.

były pr.

Ja pierd..... NIGDY , NIGDY nie polecę tej pseudo firemki. Ścirma jakich mało!!!!! NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja też pracowałam w 2009 było ok tylko klienci wkurzają bo nielojalni i ciągła walka z konkurencją .

look

Jeżeli chodzi o Dargo to miałem przyjemność współpracować z ludźmi z oddziału w Świdnicy, mogę tylko powiedzieć, że praca z nimi to sama przyjemność, firma jest rzetelna i wywiązuje w 100%. Oczywiście jest jeden warunek.....jeśli jesteś pracownikiem, który pracuje a nie ściemnia to wszystko jest ok. Jest takie powiedzenie.. "Zrób coś dla Ameryki a Ona zrobi coś dla Ciebie i tak to działa.

seba

Proszę napiszcie coś więcej na temat tej firmy tj atmosfera w pracy kierownik czas pracy asortyment i wymagania. Zastanawiam się czy złożyć tam cv ale nie wiem czy warto. z góry dzięki PZD

s

Dobrze ktoś to ujął... ha ha ha . Mam to samo zdanie , Radziu do bani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[usunięte przez admina] firma... nie polecam...

Zostaw opinię o Dargo Trade - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dargo Trade