JUSAM

Trzebnica

Opinie o JUSAM

Anonim

Najgorsza firma na swiecie.. tylko tutaj traktuja Cie jak przedmiot a nawet jak śmiecia. Wykorzystają Cie do szpiku kosci. Pracuje sie tu po 13 godzin bez zadnych dodatkowych bonusow ( jak masz 8 zl to przez 13h masz zaplacone standardowo bez nadgodzin). Nie polecam.

he@he

prawdziwy(usunięte przez moderatora). warunki uragajace ludzkiej godnosci. umowy o prace nie podpisuje i kasy nie placi. (usunięte przez moderatora) (szef). przepracowalem 2 lata u niego a czuje sie jak bym byl na zeslaniu w lagrach przez 10.

Zostaw opinię o JUSAM - Trzebnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUSAM