PPU Eko-Wark

Szczecin

Opinie o PPU Eko-Wark

buggy

martwi mnie trochę szukanie pracy z uwzględnieniem kryterium- "zapłacą na czas, czy nie zapłacą".. szkoda, że mało jest takich firm jak Eko-Wark, dziwne to wszystko

janek

a o jakiej destabilizacji w końcu chodzi? nie wiem czy na pewno jest tak, że można tutaj już cokolwiek załatwić? mam nadzieje, że nie zanoszą się jakieś większe sprawy na koncie firmy? czekam na wszelkie nowe komentarze odnośnie sprawy i pozdrawiam obecnych pracowników, mama nadzieje, że do was dołącze.

ja

Firma Eko-Wark sp. zoo - została sprzedana w 2008r dla TAHAL - IZRAEL Nazwa Eko-Wark/ TAHAL w 2011 zmiana nazwy na samo TAHAL W 2013 od sierpnia firma TAHAL podupadała i zmieniła nazwę na WATEK aby ogłosić upadłość - od 01.2014 - w upadłości

witold

No faktycznie, a wiadomo chociaż co się z nimi stało, może jest malutka szansa, że jeszcze zobaczymy eko-wark?

Gazzy

Potrzebne to było wszystkim - Szczeciński Eko-wark oficjalnie jest w upadłości. Wszystko można sprawdzić po KRSie

fox

Może ktoś z aktualnych pracowników (jesli tacy są) napisze co się dzieje z eko-wark, bo doszły mnie słuchy, że nie jest najlepiej.

greg

Nie jestem pewien, czy Eko-wark jeszcze działa, ale ich strona jest jakaś dziwna, nic tam nie ma, a powinna być wizytówką firmy.

zooro

Bardzo dobrzy pracownicy od dłuszego czasu odserwuję pracowników eko-warku i tahala i pracują uczciwie i ciężko samodzielnie prowadzą odcinki robót .bardzo mało natomiast widać kadry technicznej -czy tam niema kierowników .

mieszkaniec kicina koło poznania

potwierdzam to co oni tu wyprawiają to woła o pomstę do nieba.

obserwator

to prawda że kierownicy są beznadziejni,czasem mam wrażenie że są tam tylko po to żeby utrudniać pracownikom wykonywanie zadań. ale i fizyczni mają wiele za uszami. oczywiście nie wszyscy ale naprawde lwia ich część. nagminne spożywanie alkoholu to norma. kradzieże w szczególności paliwa i to w dużych ilościach też norma.wykonujecie jeden z na prostszych zawodów a i tak większość sobie nie radzi. a zadzieracie nosa jakbyście byli conajmniej fizykami jądrowymi.

ble
@obserwator 30.01.2013 16:13

wlasnie ze "dlaczego" pisze sie razem, ludzi poprawiasz a sam ile klas podstawowki skonczyles?

obserwator

oj Grzesiu! - 2012-05-28 16:22:17 Skoro jest tak źle to dlaczego tam nadal pracujesz!?Kolego czytaj ze zrozumieniem przeczytaj jeszcze raz początek wypowiedzi pisze jak byk (pracowałem tam) wcale się nie dziwie że was w [usunięte przez moderatora] rżną jak czytać nie potraficie i pisać też dla czego pisze się osobno kolego

żyd

bo jesteśmy pracoholikami i lubimy tą prace

oj Grzesiu!

Skoro jest tak źle to dlaczego tam nadal pracujesz!?

Rafał

obserwator - 2012-05-17 09:49:48 Z tym się zgodzę kolego pracowałem tam i wiem że tak było dla nich pracowni fizyczny się nie liczy ma pracować i nic nie mówić a operator koparki i kierowca samochodu ciężarowego to piąte koło u wozu . Doszły mnie słuchy że teraz robicie w Pobiedziskach firma się postarała o zaplecze a socjalny to macie po [usunięte przez moderatora] jeden barak socjalny na 40 chłopa lub więcej w tym 3 umywalki jeden prysznic dwa kibelki. chłopaki życzę wam powodzenia. PozdrawiamTo się będzie działo chłopaki kolejka jak za komuny tylko nie za kiełbaską tylko do WC.

obserwator

Z tym się zgodzę kolego pracowałem tam i wiem że tak było dla nich pracowni fizyczny się nie liczy ma pracować i nic nie mówić a operator koparki i kierowca samochodu ciężarowego to piąte koło u wozu . Doszły mnie słuchy że teraz robicie w Pobiedziskach firma się postarała o zaplecze a socjalny to macie po [usunięte przez moderatora]. jeden barak socjalny na 40 chłopa lub więcej w tym 3 umywalki jeden prysznic dwa kibelki. chłopaki życzę wam powodzenia. Pozdrawiam

Boniek

Nachapać oni już to dawno zrobili pobudowali się firmy kosztem każdy jeden,teraz to mają misje ciąć robotnikom wypłaty i stara śpiewka z czego miałem wam naliczyć.

opinia

Eko-Wark to był za Fl... -a teraz to młodzi inżynierowie do tarcia chrzanu się nadają

obserwator

Panowie oni nie mają zasad chcą sie tylko nachapać.Wiąkszość z nich ślizga się po pracownikach,i jakoś tam pływają po tym oceanie,i żyd ich nie wyłowi,na podpuchę podrzuci pianego robola kturemu psycha siada .i pływa dalej i kaskę bieże ch.ch.ch.ch

alfred

Kierownictwo obrosło w piórka.A jakby zabrać im samochody służbowe i zmniejszyć pęsje to zaczeli by myśleć, a nie do domciu nimi jeżdzić.

icek

płace biuro 3-15 tys zalezne od funkcji /netto kierownicy 7-20 tys zalezne od funkcji / netto fizyczni 1,5-2,8 tys / netto stawka dla fizycznych 13-15 brutto + premia ok 30% ale zazwyczaj akord

lolo

firma od 2 lat jest już firmą IZRAELSKĄ - TAHAL

anonim2

potwierdzam

Zostaw opinię o PPU Eko-Wark - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPU Eko-Wark