Centrum Usług Finansowych ul. Kościuszki 52/45

Kielce

Opinie o Centrum Usług Finansowych ul. Kościuszki 52/45

,ljkbh

@tolo interesuje go bo może chce tam aplikować, nie pomyślałeś? Chyba nie widze... A te osoby co pouciekały niekoniecznie muszą sie tu wypowiadać, to forum na temat ofert pracy i oceny firmy i oceny ofert pracy.

tolo

a co cię tak bardzo "wilku" interesuje ci się dzieje w firmie ? idź do ich to się wszystkiego dowiesz a nie będziesz czytał jednodniowych turystów zatrudnieniowych co to nawet nie umieją powiedzieć do widzenia tylko uciekają jak tchórze, a potem się tu mądrzą.

HHHWWDDD

wg mnie firma bardzo haotycznie prosperuje, jako pracownik biurowy można pożegnać się z umową o prace, zarobki marne, jednym slowem za duze wymagania - za mala placa. Apropo godzin pracy - 8 h to ok... ale do 18.00 później nie ma czasu na zycie prywatne. Mimo wszytko dziękuję firmie za zdobyte doświadczenie.

Zostaw opinię o Centrum Usług Finansowych ul. Kościuszki 52/45 - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Usług Finansowych ul. Kościuszki 52/45