Centrum Usług Finansowych Sp. z o.o.

Adres: Kościuszki 52 lok. 45, 25-316 Kielce

NIP: 6572262425 REGON: 291105153 KRS: 0000125851

Centrum Usług Finansowych Sp. z o.o.
2 29 13 5 1

Opinie o Centrum Usług Finansowych Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Centrum Usług Finansowych ul. Kościuszki 52/45? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Opinia

Jak wygląda praca w Centrum Usług Finansowych ul. Kościuszki 52/45? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

OLO
@Administrator 26.03.2018 09:13

A co to obchodzi administratora strony, czyżby podburzania pracowników byłych czy też obecnych, jak cię coś interesuje to zadzwoń do Firmy

Opinia

Co powiecie o zarobkach w Centrum Usług Finansowych ul. Kościuszki 52/45? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

Olo
@Administrator 23.02.2018 17:17

No i gdzie jesteś bohaterze

Folki
 Opinia

Fatalna firma zero kontaktu nie polecam a polecam omijać ją szerokim łukiem :)

Tak4Nie

olo
@Folki 08.12.2017 12:25

ooooo znowu bardzo "odważny" jednodniowy turysta nierób a nie lepiej udać się do firmy i powiedzieć co mi się nie podobało, no tak ale na to trzeba mieć odrobinę odwagi, chociaż takim wpisem możne sobie zarobić sprawę o zniesławienie, przecież dzisiaj wiadomo że niema anonimowości w internecie a tym bardziej na tym portalu, a firma już parę procesów o zniesławienie wygała niedouczony pisarczyku, wart by to wiedzieć ???

TakNie1

Folki
@olo 08.12.2017 16:28

Słuchaj olo czy tam Ola heh jest wolność słowa a ta strona jest do oceny was, na jaką opinie pracujecie taka macie, ok przyjdę i powiem wam to w oczy, i nie mów o kimś jak nie znasz bo się mylisz a ludzie mają prawo wiedzieć do kogo idą, ok zakładaj sprawę przyjdę podam dane zobaczymy kto wygra, żegnam

Tak3Nie

anonymous
@Folki 10.12.2017 10:48

No to zapraszamy,

HHHWWDDD
 Opinia

wg mnie firma bardzo haotycznie prosperuje, jako pracownik biurowy można pożegnać się z umową o prace, zarobki marne, jednym slowem za duze wymagania - za mala placa. Apropo godzin pracy - 8 h to ok... ale do 18.00 później nie ma czasu na zycie prywatne. Mimo wszytko dziękuję firmie za zdobyte doświadczenie.

Tak2Nie

Maja
@HHHWWDDD 19.10.2012 12:32

Popieram. Pozdrawiam

,ljkbh
 Opinia

@tolo interesuje go bo może chce tam aplikować, nie pomyślałeś? Chyba nie widze... A te osoby co pouciekały niekoniecznie muszą sie tu wypowiadać, to forum na temat ofert pracy i oceny firmy i oceny ofert pracy.

Tak3Nie

tolo
 Opinia

a co cię tak bardzo "wilku" interesuje ci się dzieje w firmie ? idź do ich to się wszystkiego dowiesz a nie będziesz czytał jednodniowych turystów zatrudnieniowych co to nawet nie umieją powiedzieć do widzenia tylko uciekają jak tchórze, a potem się tu mądrzą.

Zostaw opinię o Centrum Usług Finansowych Sp. z o.o. - Kielce