Centrum Usług Finansowych ul. Kościuszki 52/45

Kielce

Opinie o Centrum Usług Finansowych ul. Kościuszki 52/45

Folki

Fatalna firma zero kontaktu nie polecam a polecam omijać ją szerokim łukiem :)

Folki
@olo 08.12.2017 16:28

Słuchaj olo czy tam Ola heh jest wolność słowa a ta strona jest do oceny was, na jaką opinie pracujecie taka macie, ok przyjdę i powiem wam to w oczy, i nie mów o kimś jak nie znasz bo się mylisz a ludzie mają prawo wiedzieć do kogo idą, ok zakładaj sprawę przyjdę podam dane zobaczymy kto wygra, żegnam

anonymous
@Folki 10.12.2017 10:48

No to zapraszamy,

HHHWWDDD

wg mnie firma bardzo haotycznie prosperuje, jako pracownik biurowy można pożegnać się z umową o prace, zarobki marne, jednym slowem za duze wymagania - za mala placa. Apropo godzin pracy - 8 h to ok... ale do 18.00 później nie ma czasu na zycie prywatne. Mimo wszytko dziękuję firmie za zdobyte doświadczenie.

Maja
@HHHWWDDD 19.10.2012 12:32

Popieram. Pozdrawiam

,ljkbh

@tolo interesuje go bo może chce tam aplikować, nie pomyślałeś? Chyba nie widze... A te osoby co pouciekały niekoniecznie muszą sie tu wypowiadać, to forum na temat ofert pracy i oceny firmy i oceny ofert pracy.

tolo

a co cię tak bardzo "wilku" interesuje ci się dzieje w firmie ? idź do ich to się wszystkiego dowiesz a nie będziesz czytał jednodniowych turystów zatrudnieniowych co to nawet nie umieją powiedzieć do widzenia tylko uciekają jak tchórze, a potem się tu mądrzą.

Zostaw opinię o Centrum Usług Finansowych ul. Kościuszki 52/45 - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Usług Finansowych ul. Kościuszki 52/45