Centrum Usług Finansowych ul. Kościuszki 52/45

Kielce

Opinie o Centrum Usług Finansowych ul. Kościuszki 52/45

Jak wygląda praca w Centrum Usług Finansowych ul. Kościuszki 52/45? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

OLO
@Administrator 26.03.2018 09:13

A co to obchodzi administratora strony, czyżby podburzania pracowników byłych czy też obecnych, jak cię coś interesuje to zadzwoń do Firmy

Co powiecie o zarobkach w Centrum Usług Finansowych ul. Kościuszki 52/45? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

Olo
@Administrator 23.02.2018 17:17

No i gdzie jesteś bohaterze

Folki

Fatalna firma zero kontaktu nie polecam a polecam omijać ją szerokim łukiem :)

anonymous
@Folki 10.12.2017 10:48

No to zapraszamy,

HHHWWDDD

wg mnie firma bardzo haotycznie prosperuje, jako pracownik biurowy można pożegnać się z umową o prace, zarobki marne, jednym slowem za duze wymagania - za mala placa. Apropo godzin pracy - 8 h to ok... ale do 18.00 później nie ma czasu na zycie prywatne. Mimo wszytko dziękuję firmie za zdobyte doświadczenie.

Maja
@HHHWWDDD 19.10.2012 12:32

Popieram. Pozdrawiam

,ljkbh

@tolo interesuje go bo może chce tam aplikować, nie pomyślałeś? Chyba nie widze... A te osoby co pouciekały niekoniecznie muszą sie tu wypowiadać, to forum na temat ofert pracy i oceny firmy i oceny ofert pracy.

tolo

a co cię tak bardzo "wilku" interesuje ci się dzieje w firmie ? idź do ich to się wszystkiego dowiesz a nie będziesz czytał jednodniowych turystów zatrudnieniowych co to nawet nie umieją powiedzieć do widzenia tylko uciekają jak tchórze, a potem się tu mądrzą.

Zostaw opinię o Centrum Usług Finansowych ul. Kościuszki 52/45 - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Usług Finansowych ul. Kościuszki 52/45