Word

Siedlce

Opinie o Word

zenka

czy to prawda że oni mają bardzo wysoki poziom zdawalności wynikający ze świetnego składu dydaktycznego kadry? napiszcie bo wybieram najlepszego worda w regionie dla siebie

Ewa

Ja jak miałam 2 to własnie tak jak Madzi gadał,że było pomaranczowe a widzialam ze bylo zielone dlatego pojechalam dalej . Podac ich do telewizji to beda mieli krucho i bedzie show na cala Polske. Wtedy zrozumieja ze sie nie oszukuje w taki sposob.

madzia

Egzaminatorzy z Word-u z Siedlec oblewają zeby zarobić więcej kasy.. Nie liczy się umiejetność kierowcy tylko pieniądze!! [usunięte przez moderatora]. Mi próbował wmówic że było swiatłoo pomaranczowe a bylo zielone

Artur

Hm nie wiem co ludzie mowiał o siedleckim wordzie ja zdałem za pierwszym razem teorie i jazde poprostu trzeba pozytwnie myslec

lukasz

co ty opowiadasz czlowieku bardzo dobra firma i praca... znasz ja tylko z opowiesci jak znam zycie

ocena

Aby pracować w WORD Siedlce musisz nie być człowiekiem/musisz być [usuniete przez admina],[usunięte przez moderatora],złodziejem i oszustem matrymonialnym.Musisz tankować jak smok.Tam uchodzi jazda po [usunięte przez moderatora],nic nie tracisz.Pracę zmieniają Ci na nic nieróbstwo a kasa ta sama.Miejsce ..........

Słowa kojarzące się z Word (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Word: Najbardziej nie podobało mi się w Word:

Zostaw opinię o Word - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Word