PSS społem

Opinie o PSS społem

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w PSS społem? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Anka

Zresztą, firma jest już chyba tak znana, że nie ma powodów do obaw. Społem trzęsie rynkiem handlowym-spożywczym w naszym kraju i taka jest prawda. :) @jak

Osoba, która pracowała w PSS Legionowo

Strzeżcie się przed pracą w PSS Legionowo. Obecnie wszystko jest kierowane przez dwie panie, które w ogóle nie mają o niczym pojęcia, zamiast siedzieć na emeryturze zostały wybrane "po koleżeńsku" na stanowisko prezes. Wszystko po woli idzie w kierunku zniszczenia społemu i wzięcia jak najwięcej pieniędzy dla siebie. Większość osób w biurze i zarządzie są zatrudnione po znajomości. Nie wchodźcie w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o PSS społem - Legionowo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSS społem