SĄD OKRĘGOWY WE WROCŁAWIU

Wrocław

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

SĄD OKRĘGOWY WE WROCŁAWIU
0 0 6 1

Opinie o SĄD OKRĘGOWY WE WROCŁAWIU

Sopel

Nie wiem jak w Okręgu ale w Rejonie ....zarządzanie w kwestii ZZL na poziomie zerowym . Szefostwo na poziomie kierowników stosuje uniki i niedopowiedzenia w delegowaniu zadań . Przeważnie pracownik dowiaduje się od osób trzecich, że coś ma zrobić lub, że robi coś nie tak itp.. Materiały biurowe niedostosowane do pracy . Zszywacze które nie działają , zszywki które nie zszywają ( a wymogiem urzędowym jest żeby wszystko się trzymało w całości ). Osoby w sekretariatach wykorzystywane na maxa przez wszystkich . Atmosfera poddaństwa . W złym tonie jest bycie szczęśliwym i uśmiechniętym bo to drażni :-) . Zarobki poniżej krytyki :-)

Mik

Nie patrzą na skazanego jak na człowieka, że ktoś może być tak na prawdę nie winny kierują się tylko paragrafami, udają, że analizują wnikliwie sprawy. Aby tylko odfajkować i dokopać.

Zostaw opinię o SĄD OKRĘGOWY WE WROCŁAWIU - Wrocław

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SĄD OKRĘGOWY WE WROCŁAWIU