mb system

Włocławek

Opinie o mb system

użytkownik zarejestrowany

dorcia dlaczego odradzasz rozpoczęcie pracy w firmie mb system? wiesz jakie jest tam konkretne wynagrodzenie za miesiąc?

dorcia

Nikomu nie radzę rozpoczynać pracy w tej firmie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Jeśli chodzi o pieniądze to najlepiej pracować za darmo.

12xx

Praca u [usunięte przez moderatora] to wielka porażka najlepiej by było żeby człowiek pracował u niego za darmo więcej pracy a zero pieniędzy i najlepiej jak by pracownik przychodził z własnymi narzędziami do pracy to wtedy by nie musiał oddawać za uszkodzone narzędzia to jest chore .

wlasciciel [usunięte przez moderatora] strasznie narwany cwaniak-operatorzy kierowcy odpowiadaja finansowo za sprzet,szef jest mily tylko na rozmowie kfalifikacyjnej-pozniej jedzie po wszystkich obelgi i tp..Facetowi nic nie przetlumaczysz weprze ci ze czarne jest biale i [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o mb system - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mb system