Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.

Parczewiak3

Na pewno nie zbankrutuje. Rosnąca produkcja octu, musztardy i keczupu oznacza wzrost sprzedaży, a to przekłada się na zyski i dalszy rozwój firmy.

Parczewiak 2

Parczewiak ma absolutną rację tam trzeba być i doświadczyć tego.Nie polecam nawet jak masz suchy chleb moczony wodą i posypanym cukrem jeść . To są ostatnie podrygi tej firmy zginą z powodu braku pracowników

Parczewiak

To co tam się wyprawia to nadaje się do cyrku monty pythona. Zarządzanie firmą tragiczne. Cały czas rotacja w administracji pracowników, zatrudniają ludzi bez doświadczenia, aby taniej. Zarzucają obowiązkami ponad czyjeś kompetencje i uprawnienia. Jak jakiś pracownik w administracji za dużo wie to sie go pozbywają, nie licząc się z konsenkwencjami kto będzie za niego wykonywał pracę. Pozbywają się wieloletnich pracowników. Gdyby mogli to przetrzebili by też pracowników produkcyjnych, ale nikt tam nie chce pracować. O kierowniku to szkoda gadać. Jeśli chce ktoś tam pracować to proszę bardzo, tylko po kilku miesiącach jeśli masz słabą psychikę to uciekniesz. Bałagan niesamowity, powodowany złym zarzadządzaniem, ale według prezesa i kierownika to wina pracowników. Najlepiej przekonać się samemu bo nie uwierzysz że tak źle może być zarzadzana firma

octownik

Wgl się tam nie opłaca iśc a w sezonie nawet na dwóch stanowiskach musisz być na raz a co do szefostwa to już nie ma o czym mówić a płacą caly guzik

nowa

a coś więcej? Bo słyszałam kilka opinii ale z niepewnych źródeł

Pepe

Praca w tej firmie to porażka życiowa .małe zarobki,duże wymagania ,stres,mobbing!!!!!!!

Diabeł

Nie polecam.Dno!!!!

Aa pracownik
@Diabeł 07.02.2017 17:56
Nie polecam.Dno!!!!

Ja mam bylam na rozmowie kwalifikacyjnej. Niby bylo ok. Mam isc do biura i zajmowac sie zamawaniem opakowan. Jaka jest tam atmosfera? Jaki jest szef?

kris

czy warto pracować na stanowisku sprzedaży w tej firmie?

Slabo
@kris 28.06.2016 09:46
czy warto pracować na stanowisku sprzedaży w tej firmie?

Nie

Uważacie, że firma Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o. dobrze prosperuje? Podzielcie się z nami swoją opinią!

Zostaw opinię o Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.