ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

Kutno

Opinie o ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

@gall_anonym

Byłem tam kilka lat temu na praktykach. Przyjmują tylko po to, aby mieć dodatkową, darmową siłę roboczą do "składania długopisów". Niczego się tam nie nauczyłem. Praktyki wyglądały na zasadzie: "Weź idź tam, zrób to i to. Dzięki". Bywały dni, że osiem godzin siedziałem w internecie, bo nikt nie miał dla mnie zajęcia. Nie wspominając już o tym, że moja przełożona dowiedziała się o moim przybyciu... w pierwszym dniu mojej pracy.

K

Niskich wynagrodzenia i absolutnie nieistniejący socjal. Poza tym wszystko robione jest jak najniższym kosztem żeby wygenerować największy możliwy zysk co wpływa na jakość i komfort pracy. Kolejny powód to brak kultury organizacyjnej i zarządzania. Rotacja w firmie jest b.duża. Bardzo ambitne zadania wykonywane są przez małe, przepracowane zespoły, często przez osoby niedoświadczone i debiutujące w danym obszarze. Panuje zasada, że jeśli czegoś nie wiesz to Twój problem. Zarządzanie odbywa się poprzez krytykowanie i presję. Brak skutecznych liderów, dystansu i luzu w pracy. Wszyscy wszystkim strasznie się przejmują bo muszą nadrabiać kreatywnością za złą organizację firmy i odpowiadają całkowicie za efekty. Kadrze zarządzającej brak wyczucia, pracownicy traktowani są z góry. Zero dialogu, partnerstwa. Jeśli chcecie być sfrustrowani, zestresowani i traktowani jak dzieci to idealne miejsce. Szkoda bo firma ma pozycję i działa w ciekawych obszarach, więc praca mogłaby być przyjemnością. W teorii/z zewnątrz wszystko wygląda pięknie ale to tylko pozory. Przestrzegam.

niekrytyk
@K 18.07.2016 21:54

kolego naprawdę wyczerpujące i konkretne info o pracodawcy, poszukuje pracy , mam doświadczenie , wykształcenie i odwagę na zmiany , pracowałem 6 lat i się zwolniłem , za nim wyślę aplikację to zajrzę na gowork tak poczytać wyrywkowo , i z takim fajnym konkretnym opisem rzadko się spotykam , zazwyczaj wysyłam CV i już miałem nawet rozmowy z takimi firmami i się to jakoś trochę nawet pokrywa z tym co ludzie piszę więc to na plus , rozmawiać można , ale ja nie dam siebie zrobić niewolnika jak to chce większość pracodawców zrobić, to ja im mówię dziękuje szukam dalej :)

Miałeś styczność z firmą ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.? Podziel się z nami swoimi wrażeniami i pomóż użytkownikom znaleźć pracę!

Zostaw opinię o ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. - Kutno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.