ART-BUD

Bydgoszcz

ART-BUD

Opinie o ART-BUD

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w ART-BUD ? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Kejtis

Serdecznie mogę polecić pracę w Art Bud, mam umowę o pracę, dobre pieniądze i zawsze na czas.

Ola
@Kejtis 18.01.2018 10:28

Dokładnie, ta kwestia pieniędzy jest chyba najważniejsza :)

Patrycjusz

Bardzo dobra i rzetelna firma, podpowiedzą jaki materiał dobrać. Co do ceny też można się dogadać. Na pewno nie przepłacicie a wszystko zrobią Wam perfekcyjnie

XXX
@Patrycjusz 17.01.2018 09:41

Dobry pracodawca. Akurat tutaj najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo pracy, a tutaj nigdy nie było ono zagrożone. Wszystko jest dopracowane tak, żebyśmy mogli robić swoje.

MarkoPolo

Kierownik jest w porządku. Bardzo wyrozumiały :)

Ola214
@MarkoPolo 18.01.2018 10:28

Potwierdzam , super gość

Maria

Od początku do końca kontakt z pracownikami firmy na najwyższym poziomie, realizacja terminowa i bez przeszkód, stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Jeżeli ktoś będzie miał zapotrzebowanie na tego typu usługi może "w ciemno" korzystać.

Russo

Dobry pracodawca

Zostaw opinię o ART-BUD - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ART-BUD