Opinie o ROBUD sp. zo.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ROBUD sp. zo.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ROBUD sp. zo.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROBUD sp. zo.o. w Gliwice

xyz

Witam. Ja również pracuje w ROBUDzie jakiś czas i nie narzekam. Wypłata w całości bez poślizgów. Na szkolenia i premie radzę nie liczyć ;)

Przepisy BHP w żadnym wypadku nie są zachowywane na budowach. Pracownicy nie dostają podstawowego wyposażenia np. rękawic pracują w podziurawionych, w przypadku gdy się zgłaszają po nowe to zawsze jest to samo uzasadnienie: "nie ma w magazynie". W przypadku prowadzenia robót nie jest dostarczane niezbędne wyposażenie np. do zejścia do wykopu - wszędzie prowizorka, uzasadnienie: bo nie mają jak dostarczyć długiej drabiny z siedziby firmy lub nie ma niezbędnego sprzętu ułatwiającego pracę. Roboty są prowadzone chaotycznie, bez ogólnego planu robót. Jest za dużo osób które mają wpływ na to co się dzieje na budowie.

Witam! Pracuje juz w Robudzie od kilku dobrych lat i jak dla mnie to wszystko jest tu OK. Wypłata zawsze na czas, w całości bez śmiesznych rat. W firmie wiadomo, raz lepsze humory raz gorsze ale to jak wszędzie. Jak ktoś chce pracować i sie nie miga to wyjdzie mu to na dobre. Mogę polecić,

zgroza

Strzeżcie się tej firmy jak ognia chyba ze macie nerwy ze stali bo tam pracownik jest nie pracownikiem ale niewolnikiem nie ma nic do powiedzenia wg zasady Pan każe niewolnik marsz do roboty

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
kosztorysant

Chciałem się zatrudnić do tej firmy jako kosztorysant, ale zauważyłem że straszna rotacja tam występuje jeśli chodzi o to stanowisko. Zastanawiam się dlaczego? Może ktoś mi odpowie?! Ciągle występuje u nich ogłoszenie o pracę na stanowisko kosztorysanta.

Były kontrahent

150% człowieku zapomnij o czym kolwiek to nie firma a jakiś cyrk.. Kasy od nich nie widziałem od ponad roku.. Oszukują wszystkich jak się da. Nie polecam firmy albo ludzi którzy nią zarządzają

tadek

Kadra pracowników fizycznych też pozostawia wiele do życzenia i niemająca nic wspólnego z fachowcami a tylko z komunistycznym podejsciem do wykonywanych prac co dotyczy również kierownictwa. Obecny prezes to (usunięte przez moderatora) bez wstydu i klasy o wysokim mniemaniu. Ambitnym ludziom polecam omijać szerokim łukiem to dziadostwo !!!

zbrojarz

mam podobne zdanie banda cwaniakow chcialem sie przyjac na poczatku roku 2012.oczywiscie za badania nie zwracaja ,a jest to 180 zloty,umowa o dzielo z czego pracownicy mowia ze mozna i rok na takiej robic zero skladek ubezpieczenia .prezesi zato jezdza samohodami za 200 000 zl .ubrania robocze trzeba miec swoje a najlepiej wziasc ze soba narzedzia haha tak by im pasowalo najlepiej ,mozna tam dorabiac w wakacje ale na dluzsza mete nie polecam.jak maja robote to przyjmuja jak tylko konczy im sie kontrakt zwalniaja ludzi ja leci nie patrza czy ktos ma rodzine dzieci trzymajcie sie daleko od tej firmy chyba ze jestescie mlodzi i wam nie zalezy na papierach.

szyderca

szkoda czasu ,banda zarozumialców i naciągaczy, kieronictwo bez uprawnien kierowniczych, w firnie stanowiska wysokie ma tylko rodzina prezesa.... powiem krótko trzymajcie sie z daleka ...szkoda czasu i nerwów...

roBUT

tragedia co sie dzieje w tej - można nazwać to firma???????????? nie idzcie ludzie tam pracowac

antyrobud

Brak szacunku ! wieczne poniżanie , krzyki, przekleństwa , pretensje o nic! ludzi którzy tam pracują to jakieś nieporozumienie !!!!!!!!!!!!!! i mowa tu o szefostwie, bo resztę pracowników można podziwiać za wytrwałość !!!!!! nie polecam nikomu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

syn w robudzie przepracowal w maju 11 (jedenascie ) dni ( 86 godzin) w tym sobota i dzisiaj otrzymal wynagrodzenie...243 zl.Umowy zadnej nie dostal ale badania kazali robic na swoj koszt,lacznie z wysokosciowymi zaplacilam 181 zl i o zwrocie przez zaklad nie mam co marzyc.Jak sie syn zorirntowal co sie tam dzieje to czym predzej uciekal,nikomu nie polecam

hero

a jak z zarobkami , płacą całość , czy dzielą część na umowę , a część pod stołem ?

Człowieku, to chyba zwolnili Cię za gorzałę albo lenistwo. Od wielu lat pracuję w tej firmie jako pracownik niższego szczebla i nie mogę narzekać. Owszem, zdarza się jakiś narwany kierownik ale w koncu... trza było się uczyć żeby nie (usunięte przez administratora) na budowie, tylko nią kierować.

antek pol

cała prawda o firmie... + traktowanie pracowników jak zwierzęta...

Zostaw merytoryczną opinię o ROBUD sp. zo.o. - Gliwice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROBUD sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w ROBUD sp. zo.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROBUD sp. zo.o.