Brökelmann

Milicz

Opinie o Brökelmann

Braz

Były zmiany kadrowe , z 4 brygadzistow zrobiono 2 co w rzeczywistosci nic nie zmienilo poza tym ze jeden na zmiane to za malo , kierownika zmieniono , po miesiacu tej zmiany smie stwierdzic ze na lepsze sie nic nie zmienilo , byly podwyzki zmiany majstrow a ludzie nadal odchodza w piatek jedna osoba w poniedzialek kolejna a nikt nowy nie chce przyjsc pracowac za 2200 na start . Niedlugo grudzien beda paczki na swieta jak co roku , stare mieso ktore trzeba szybko zjesc bo pozniej juz moze sie nie nadawac do niczego , te oto paczki dostana wybrani ktorzy nie byli na l4 , ktorzy chodzili w soboty do pracy , wiec paczki dla wybranych , pomijajac fakt ze biuro dostanie gruba kase bez wyjatkow . Dalibyscie lepiej jakies bony na zakupy w supermarkecie za min 200 zl albo cos w tym stylu i dla wszystkich . Czasami mam wrazenie ze ta firma to upodlenie człowieka ...

nik

Dziadostwo jakich mało

Nowyty

Uwaga uwaga były podwyżki o dwa złote brutto czyli jakieś 1,4 na reke , ale tez niektorzy dostali po 0,50 zl podwyzki brutto czyli 0,30 zl na reke netto , jesli ktos sie zastanawia czy podjac prace w tej firmie to jest jego wybor , ale jesli ktos mysli ze bedzie zarabial nie wiadomo ile to sie myli , stawka godzinowa jest brutto wiec netto odleca 4 zl , nowi pracownicy na spawalni dostaja 16 zł brutto wiec 12 na h netto , a na slusarni 14,5 brutto czyli 10,30 netto . Srednio pracujemy po 9 h , sa premie od tkzw przerobu ile wyprodukujemy towaru tyle bedzie premi , premia jest według uznania i tyle . Godzin nigdy sie nie doliczycie wg stawki sobot i nadgodzin , oni licza po swojemu wyplate , kazdego 10 tego to loteria jest ile wplynie na konto . Co do psychozy na jedynce nie ma az takiej nagonki na pracownika zeby ktos cie gnoil itd , swoje trzeba zrobic . Kible to porazka na ukucku do dziury trzeba zalatwiac potrzeby , sprzet do pracy zuzyty i malo go jest . Kierownik sie boi drektora i milczy , majstrowie maja swoje odpały ale idzie sie z nimi dogadać . Praca jak to praca kazdy ma wybor jakis .

Szukasz pracy?

Legionista

W zakładzie nr. 2 mam kilku znajomych i każdy z nich mówi że jest nie lepiej niż na jedynce tyle że na razie nikt się nie zwalnia... Też robią w ch. uja z kasą za soboty i premiami, są cwaniaczki a zwłaszcza Hofman się rządzi jakby ch.uj wie kim tam cwaniaczek był, też nie jest święty sam stoi gada śmieje się hihy hehy z ukraińcami a sam goni innych ludzi jak psów jak się idzie do kibla to zaraz zap.ierdala i patrzy czy aby na pewno do kibla to trzeba być chorym... Dostanie trochę władzy i zaraz rządzi jak był tam najważniejszy

@Legionista 24.08.2017 21:05

Nie jestem pracownikiem tej firmy , ale jeżeli Hofman o którym tu mowa to Maciek Hofman to podpisuję się pod opiniami o nim. Facet nie grzeszy inteligencją ani kulturą. Po prostu dzban jakich mało.

007 bond

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za soboty i za te dodatkową godzinę pracy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 200 zł premii.. a są tacy co w ogóle nie chodzą w soboty mają 300 350 zł premii i gdzie tu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest sprawiedliwość? Liczą sobie premie jak chcą chamy zaropiałe

Cyfrowy Polsat

Na dwójce też gonią jak psa... Elita może sobie postać-pogadać śmiechy chihy z ukraińcami a zwłaszcza fałszywy HOFMAN... sam stoi i chichocze z ukraińcami a innych goni nawet do kibla jak się pójdzie odlać to leci sprawdzić czy aby napewno odlać. Też powoli robi się obóz pracy na dwójce !! W ogóle jest rozpiździaj!

Nikomunieznany

Tak jest... A na dwójce k. skarbówki jest nie LEPIEJ... co prawda nikt na razie się nie zwalnia ale też pracownika mają za nic, traktują jak robota, wymuszają, wyśmiewają się jeden z drugiego obgadują a co najlepsze jest to że dla wchodzenia w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;UCHOWI" kapują !! I to jeden na drugiego byle tylko zaplusować u Ucha a ucho wykorzystuję to i się wyśmiewa a co do premii to naliczane jest wedle tzw. WIDZI MI SIĘ.. Tylko elita ma po 450 500 zł premii a reszta to 200 250 300 zł i lekko w zwyż bo reszta dla siebie! A z wolnym żeby wziąść to trzeba zebrać i się prosić i oczywiście jak ucho ma chumor do da 1, 2 dni

Wstydmizawas

Ogółem nic sie nie zmienia na lepsze , ludzie odchodza odzeszlo z 25 osob . Nikt nowy nie przychodzi na te miejsca pracy pomimo ze mlodzi pokonczyli szkoly , pomimo licznych ogłoszen w obrebie 50 km , nawet ukraincy wyjechali i nie wrocili bo nie chca miec nic wspolnego z ta firma . Jak tak dalej wszystko pojdzie w tym kierunku , to nie bedzie mial kto pracowac , nie wiadomo czy Ci z biura udaja ze tego nie widza czy maja wylewke na to , ale robi sie bieda z pracownikami pracy coraz wiecej a ludzi coraz mniej , o kasie lepiej nie mowic bo wyplaty kiepskie sa , tak jest przykra prawda . Wiec jak ktos to czyta z biura to obudzcie sie bo ludzi zostaje garstka ...

MaloWasToObchodzi

-zero podwyżek -zero BHP -stary i zepsuty sprzęt do pracy -traktowanie pracownika jak robota -ciągły niedosyt od strony dyrektorstwa -zero szacunku do pracownika -toalety jak dla zwierząt

Daro

W zeszlym tygodniu odeszło 4 ludzi , czyli prawie codziennie ktos , nikt nowy nie przychodzi pomimo ogloszen , ludzie ewakuja sie na potege , nic sie nie zmienia na lepsze , wszyscy czekaja na wyplaty z nadzieja ze beda jakies normalne w koncu , jak ktos chce podejmowac prace to wszedzie byle nie w tym zakladzie , bo mozna przejsc zalamanie nerwowe po wyplacie .

Paweł

Ludzie się zwalniają hurtowo , podwyżek nie ma właśnie odeszła 13 osoba w ciągu dwóch miesięcy, nic się nie zmienia na lepsze , firma schodzi na psy już całkiem , wypłaty coraz gorsze .

Zal

Ostatnie wypłaty szału nie zrobiły żaków jak ktoś miał 2000 zł, kupili kolejna firmę i okradli pracowników, ludzie zaczynają się zwalniać, ciekawe jak to będzie po tej wypłacie.

BYŁY pracownik

12,50 zł brutto na start. Premia od 200 do 400 zł netto. Moja największa wypłata to marne 2,400(9godzin dziennie i wszystkie soboty po 6) . Włazisz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez 10 lat to wskoczysz na 15 brutto szał!! Atmosfera w pracy ? Obgadywanie wyśmiewanie poniżanie głównie przez mistrzów . A Norbert to jakiś cieć z biura albo piąta woda po kisielu dyrektora . Moja opinia jest taka że zakład beznadziejny a Norbert to pierdoła .Poza Norbertem wszystkie opinie trafne i te dziury zamiast tronu (Jeszcze pracownik) ehhhh

Ufo
@BYŁY pracownik 08.12.2016 00:52

I ty nazekasz 2400zł na ręke przyjdz do pomu za te same godziny dostaniesz 1500zł gadasz pierdoły i nazekasz popracuj w innej firmie w miliczu to bedziesz chwalił tą firmę

G. W
@Ufo 31.05.2017 16:12

Chyba Kolega jest bardzo zaślepiony w firmie, gdzie robi się wpierw na biuro i dostaje się wypłaty, gdzie samemu nie jest się w stanie utrzymać a co dopiero rodzinę. A w Miliczu lub w bliskich okolicach można dużo więcej zarobić ;)

jeszcze pracownik

Wyzysk czlowieka.Pracownik traktowany jest gorzej niz zwierze.Przez pseudo pana prezesa I dyrektora.Zero szacunku dla ludzi maja chodzic jak maszyny zero socjalu narzedzi do pracy itd...Ostatni wymysl pana pseudo prezesa Grzeszczuka zdemontowane toalety I zamontoeane tzw skocznie czyli otwor w plytkach I zalatwianie swoich potrzeb na tzw.malysza.Dno dno I jeszcze raz dni

Norbert

Wszystkie te opinie z palca wyssane. Gdzie znajdziecie w Miliczu firmę która tak jak ta zapłaci w terminie, zapłaci za nadgodziny oficjalnie a nie pod stołem, poza tym w każdej prywatnej firmie a takajest ta każdy stawia najpierw swoich więc albo trzeba się z tym Pogodzić albo założyć własną firme

hhh

- wykorzystywanie pracownika - podział zarobków i pracy między klasę rodziny i szaraków robiących na rodzinę - fundowanie dojazdów wybranym osobom

xdsdw

totalne matoly w glownym zarzadzie i tyle popieram kolegow

obserwator

Słabe zarobki, ciągła kontrola i podwyższanie wyrabianych norm, duże braki z działu bhp, na stanowiskach rządzących pseudo fachowcy, problemy z terminowymi wypłatami, ideał pracownika człowiek maszyna.

PKR

po 10 latach pracy- niskie zarobki, brak szacunku dla pracownika, nieterminowe wypłaty,zero socjalu,złe zarządzanie firmą,jednym słowem porażka!!

Zostaw opinię o Brökelmann - Milicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brökelmann