Bydgoskie Zaklady Miesne
counter
3 8 15 5 1
Zibi Nowy wpis

Wiecie czy firma prowadzi teraz rekrutacje? Jakie wymagania stawiają na starcie?

Pim Nowy wpis

Zakład w pożądku rozpoczęta praca tu niedawno minusem jest biurko strasznie dużo tam pracowników a brak ludzi do pracy a na chali brygadzistka na imię chyba pierwsze H wólgarna nerwowa chamska. Ogółem spoko ja już tam nie pracuję ale polecam

Tymek Nowy wpis

Firma stara się stwarzać pracownikom jak najlepsze warunki, efektem tego jest opinia dobrego pracodawcy. Polecam pracę.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Bydgoskie Zaklady Miesne? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

:) Nowy wpis
@Pytanie

hahahahahahahahaha :D Ale się uśmiałem :D

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Damian

Jak tam atmosfera w firmie?

Konrad

Zamiast narzekać na forum trzeba sprawę załatwić z szefostwem, polecam robotę!

Ko

Praca jak praca niezła ale niepodoba się jak uwezmą się na osobę dobrą.Zrubcie pożądek z młodą KM wólgarna dziewócha uźywa słuw których nieda się tu wymienić i ubliźa innym jak tak moźna zrubćie pożądek z tym

Karolina

Czym jest spowodowane milczenie na forum? Czy to oznaka zadowolenia z sytuacji w firmie? Co możecie powiedzieć o pracodawcy, jakim są Bydgoskie zaklady miesne? Czy zatrudnione osoby otrzymują umowę o pracę? Co sądzicie o wysokości wynagrodzenia?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w bydgoskie zaklady miesne? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

hubi

anonim, chyba jednak trochę rpzesadzali ludzie :P Zobacz, że negatywy dawno ustały. Jakby ktoś chciał poszukac tu pracy to na ich stronie www jest podany e-mail do rekrutacji, ale ofert nie mają konkretnych.

kopec135

mierne zarobki!!!

juriiii

zwalniaja bez powodu!

justin

[usunięte przez moderatora]..nie mozesz sie odezwac...

samurajjjjjjj

totalne wykorzystanie ludzi....nieuzasadnione zwolnienia....nie zostajesz nadgodzin to wylatujesz...zmuszanie do pracy w weekendy...plotkary...i [usunięte przez moderatora]ktory stosuje [usunięte przez moderatora] nad slabszymi....totalna masakra....nie polecam nikomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bydgoskie Zaklady Miesne - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Bydgoskie Zaklady Miesne