bydgoskie zaklady miesne

Bydgoszcz

Opinie o bydgoskie zaklady miesne

hubi

anonim, chyba jednak trochę rpzesadzali ludzie :P Zobacz, że negatywy dawno ustały. Jakby ktoś chciał poszukac tu pracy to na ich stronie www jest podany e-mail do rekrutacji, ale ofert nie mają konkretnych.

kopec135

mierne zarobki!!!

juriiii

zwalniaja bez powodu!

justin

[usunięte przez moderatora]..nie mozesz sie odezwac...

samurajjjjjjj

totalne wykorzystanie ludzi....nieuzasadnione zwolnienia....nie zostajesz nadgodzin to wylatujesz...zmuszanie do pracy w weekendy...plotkary...i [usunięte przez moderatora]ktory stosuje [usunięte przez moderatora] nad slabszymi....totalna masakra....nie polecam nikomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o bydgoskie zaklady miesne - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bydgoskie zaklady miesne