Sadopol

Łódź

Opinie o Sadopol

mój ci on

*rekordzistą @darek 1223 :P chcesz mi powiedzieć że w ciągu miesiąca wwyrobiłeś 370 godzin ? To mozliwe?

derek 1223

ja bylem rekordzistom w tej firmie 370godz.i ani dziekuje

były pracownik

Próbój omega-B.Nikt tu nikogo nie oczernia tylko stwierdza fakty.Jak chcesz robić po 250 godzin w miesiącu za psie pieniądze których nie zobaczysz na czas.Jeśli nie wierzysz to przekonaj się sam.Tam nie musisz mieć jakichkolwiek kwalifikacji żeby się dostać.Jak przerobisz pół roku to jesteś Hardkorowcem.

były pracownik

Potwierdzam wpisy zamieszczone wyżej.Pan Marek to dobry bajerant.Jeśli szukasz czegoś poważnego to lepiej dać sobie spokój bo szkoda nerwów.

anom

powiedziane 8 godzin a jest to najmniej

Wszystkich uprzedzam przed tą firmą,kończy się wszystko tylko na obiecankach, opóźnianie w płatnościach ZUS lub[usunięte przez moderatora],fikcyjna rejestracja pracownika,opóźnianie z wypłatami czasem czeka się po dwa miesiące. GORĄCO NIE POLECAM

Zostaw opinię o Sadopol - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sadopol