Opinie o Foldruk w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Foldruk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Foldruk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foldruk w Płock

jatoja

Co to za bzdury? O czym piszesz? Propagandzista jakiś. Chcesz wmówić, że jeśli ktoś jest niezadowolony ze swojej pensji, to dlatego, że jest nieuczciwym, naburmuszonym popaprańcem, mającym wyolbrzymione wymagania, bo nie potrafi odpowiedzialnie rozporządzać swoim budżetem? ;D Jak się komuś robić nie chce, to na Tumską niech idzie, i koniec.

sider

Zarobić zarobi, ale czy to aż taki rarytas?

jatoja
@sider

Może i zarobi, ale po ilu latach? Na jakim stanowisku? Ile trzeba będzie mieć nadgodzin?

Szeryf

Szanowny kolego, o średniej krajowej, która obecnie wynosi ok. 4000 brutto, to możesz zapomnieć w tej firmie; możesz dostać najwyżej najniższą krajową, a na wigilię śledzia, ciasto, cole i do domu.

szara eminencja

Pewnie, źle nie jest...Wiadomo, gorzej jest w kamieniołomie... :) A do mańki... Droga mańko, większość firm z tej branży osadzonych jest w mniejszych miejscowościach, a nawet na wiochach - tak się buduje firmy. Klient nie wybiera drukarni z dużego miasta, tylko drukarnię, która drukuje dobrze i daje mu najlepszą, możliwie najniższą ofertę cenową. Nikt tu nie mówi, ze Fol Druk źle drukuje - wszystko o czym tu piszemy, to o relacjach ludzi w pracy i o tym jak to ich wykańcza.

nikita

Czytajac te wszystkie opinie i nie tylko znajac wnetrze tej firmy uznaje ze wystepuje tu - Mobbing dotyczy głównie obszarów nękania psychicznego, dyskryminacji i prześladowania w miejscu pracy. Ma wiele postaci – może to być wyjątkowo zjadliwa krytyka, negowanie wartości wykonanej pracy

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Foldruk? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
szarak

Ciekawe jak długo będzie ten komentarz Obiektywnego. Kiedy dyrektor, czujny jak ważka usunie komentarz na swój temat. :) Wreszcie widać czym zajmuje się cudowny DYREKTOR OPERACYJNY, bo na pewno nie pracą, tylko usuwaniem wpisów z konta. Ciekawe kiedy do właścicieli firmy dotrze, ze utrzymują u siebie darmozjada....

Obiektywny

Szukaj wszędzie, byle nie tam. Nic dobrego cię tam nie czeka. Na początek dostaniesz najniższą krajową, później może dostaniesz jakieś tam grosze, albo i nie dostaniesz. Na dobre pieniądze nie masz co liczyć. Poza tym, część wynagrodzenia trafia na konto, a druga jego część wypłacana jest nieoficjalnie w kopercie. Na żaden pakiet socjalny czy premie nie masz co liczyć. Na wigilie oszamiesz śledzia, popijesz colą i tyle. Jeśli jednak zdecydujesz się tam popracować, to po pewnym czasie sam odejdziesz. W ostatnim czasie bardzo wiele osób uciekło z tego kurwidołka. A co do tych wierszyków, to ludzie robią sobie po prostu jaja z dyrektora, który sobie na to ewidentnie zasłużył. Kawał chama z niego. Dziwie się, że trzymają tam tego wałkonia.

Pytam się, czemu wpisy, które mówiły prawdę o tej firmie zostały usunięte??? SA MINIMUM TRZY PRAWDY: PRAWDA TYZ PRAWDA I (usunięte przez administratora)PRAWDA Opinie były merytoryczne, NALEZY SPRAWDZIC W SLOWNIKU CO ZNACZY TO SLOWO bez wulgaryzmów i miały na celu pomóc innym. ZROZUMIEC MADROSC AUTORA Każdy kto jest inteligentny, NIESTETY NIE KAZDY WIELKA SZKODA Żyjemy w totalitaryzmie, czy w kraju, gdzie panuje wolność słowa? SLOWA TAK ALE NIE GLUPOTY SZUKAJ DALEJ SWOJEGO MIEJSCA Po co w ogóle jest ten portal, DLA TAKICH GAMONI JAK TY IM WIECEJ KLIKNIEC I WPISOW TYM WICEJ ZARABIAJA Z REKLAM skoro wszystko można zamieść pod dywan? To jakaś hipokryzja. :) TO JEST NAJLEPSZE :)

nie wytrzymuje

Postarajcie się zrozumieć, co tu powiem, choć na chwilę wejdźcie w moją sytuację, jestem sobie - tak z pozoru - zwykły człowiek, a mam ciągle sam ze sobą komplikacje... Nie wytrzymuję, co krok mnie coś rozśmiesza, kaszleć próbuję i warg zagryzam miąższ, głupio się czuję, czerwienię się i mieszam, nie wytrzymuję, bo coś mnie śmieszy, śmieszy, śmieszy wciąż. (Jeszcze mi w dodatku warga pękła...) Raz panienka, niezepsuta i przyjemna, o cokolwiek wybujałej wyobraźni, wyszeptała do mnie: "Miły, złącz się ze mną, bo podobno dwojgu ludziom zawsze raźniej". Nie wytrzymałem, obśmiałem się jak norka, nie wytrzymałem, w nerwowy wpadłem szok, nie wytrzymałem, jak pensjonariusz w Tworkach się zachowałem i tak przez cały, cały, cały rok! Dnia pewnego, najzwyczajniej całkiem w świecie, ktoś, z kim zawsze się liczyłem - oraz liczę - proponował mi w zacisznym gabinecie przyczółkowe stanowisko kierownicze. Nie wytrzymałem, jak można mnie tak śmieszyć, nie wytrzymałem, no, aż mnie zgięło wpół, śmiechem parskałem, przedmówca mój się speszył, nic nie rozumiał, lecz o co chodzi, prawdopodobnie czuł. Kiedy z tych nerwowych się otrząsam stanów, obserwuję bardzo pilnie całą salę i dostrzegam zawsze kilka pań i panów, co by może nawet bardzo chcieli, ale... Wciąż wytrzymują, wciąż tłumią w oczach błyski, przykładu ze mnie nigdy nie myślą brać, bo wciąż trenują, nieomal od kołyski, ciągle trenują, jak cicho, cicho, cicho trzeba się śmiać! (Zazdroszczę im bardzo, ja nie potrafię...)

Comexi

Żeby tylko od tej,,erotyki kulinarnej" brzuszek damie nie wysadził:-)

okrasa
@Comexi

Kiedyś i tak jej ten brzuszek wysadzi, tylko dla nas niespodzianką będzie, który kucharz ją tak "utuczy" :) Musimy wszak pamiętać, że młoda pani kierownik lubi różnorakie kuchnie świata,a ci kucharze są po prostu naiwni myśląc, że oferują najlepsze dania w mieście :)

Ludź dobrej woli

Zatrudnili dyrektora, Chciałby stopień mieć doktora. On przyjeżdża tutaj z Piły, Jest człowiekiem bardzo "miłym". Wręcz uwielbia gotowanie i zaprasza na nie panie. Jego pasja niebanalna - erotyka kulinarna. Wnet załatwi każdą sprawę, W McDonaldzie kupi kawę. Forda dostał ucieszony, Przez foldruczan uwielbiony.

Comexi

Denne piosenki Dody lepsze od wierszyka o dyrektorku z Piły?No nie wiem,nie wiem!!!Dlaczego w dalszym ciągu wpisy są usuwane?Przecież od razu widać,,KTO ZA TYM STOI"

wolny

Pytam się, czemu wpisy, które mówiły prawdę o tej firmie zostały usunięte??? Opinie były merytoryczne, bez wulgaryzmów i miały na celu pomóc innym. Każdy kto jest inteligentny, sam wyciąga wnioski, czy wierzyć tym opiniom czy też nie. Żyjemy w totalitaryzmie, czy w kraju, gdzie panuje wolność słowa? Po co w ogóle jest ten portal, skoro wszystko można zamieść pod dywan? To jakaś hipokryzja.

lle

W dobie zawiści, zazdrości, kłamstw, Byli przejrzyści jak szkło, Nie raz stawiali moje dobro nad swoje, Wiedzieli zawsze co czuję, Aniołem stróżem jest każdy z nich, Koszmar zamieniał się w cud, Nigdy nie bałam się, że monety dźwięk, Zagra melodię ich dusz, Oni, oni są, Oni, oni to moi przyjaciele. Dziękuję wam za to, że nie boję się życia, Nie boję się, Z wami dolecę do gwiazd, pokonam strach, Bez was ciemno jest. W najgorszych chwilach, gdy świat odwrócił się, Oni najwierniej wspierali zawsze mnie, Czasem, przepraszam, niepotrzebnie wiem, Krzyczę, przeklinam, Ich spokój niebem jest, Oni, oni są, Oni, oni to moi przyjaciele. Dziękuję wam za to, że nie boję się życia, Nie boję się, Z wami dolecę do gwiazd, pokonam strach, Bez was ciemno jest. Oni, oni są, Oni, oni to moi przyjaciele. Dziękuję wam za to, że nie boję się życia, Nie boję się, Z wami dolecę do gwiazd, pokonam strach, Bez was ciemno jest. Bez was ciemno jest, Dziękuję wam... Dziękuję wam za to, że nie boję się życia, Nie boję się. x2 Dziękuję wam, dziękuję.. dzięki dzięki dzięx dzięx

ananasik
@lle

Piosenka jest dobra na wszystko...

perep

Pamiętam czas, gdy chętnie otwierałam serce Tam przyjaźń, miłość znajdowały miejsce, ciepłe tak, jak tysiące słońc, Zdolne Twój, Twój rozjaśnić los Człowiek uczy się na przegranej, więc na Tobie uczę się Widzę Cię, za monety łasisz się Widzę, jak dla pieniędzy zginasz kark Dalej tańcz, tańcz, tańcz, jak Ci zagra nowy pan Widzę, że umiesz sprzedać nawet mnie Trudny to czas, gdy wszystko zdaje się być żartem Kiedy słowo "człowiek" raczej nie brzmi dumnie Kiedy cios, cios dosięga mnie Słowo złe, złe panoszy się Musisz wiedzieć, że rosnę w siłę Że to tylko wzmacnia mnie! Widzę Cię, za monety łasisz się Widzę, jak dla pieniędzy zginasz kark Dalej tańcz, tańcz, tańcz jak Ci zagra nowy pan Widzę, że umiesz sprzedać nawet mnie Tylko raz ,jeden raz otwiera się sezam ten Gdy zawiedziesz idziesz precz ! Idziesz precz ! Widzę Cię, za monety łasisz się Widzę, jak dla pieniędzy zginasz kark Dalej tańcz, tańcz, tańcz jak Ci zagra nowy pan Widzę, że umiesz sprzedać nawet mnie

myszka

Jeden, dwa i trzy diamenty, jeszcze jeden dla zachęty, ale będzie szpanu,Weź adminie mnie nie banuj!:):):

2 połowa

Zapewne

kolega kolegi

Czy mówicie o firmowej czarnej wdowie?

Comexi

Bo pani A.S.B.wie,że,,byka"to się za jaja łapie,a nie za rogi.

mlyn

W berżeretkach, balladach, canzonach Bardzo rzadko jest mowa o wronach, A ja mam taki gust wypaczony, Że lubię wrony...

Renia

Stosunki w firmie to są różne. Na wyjazdach służbowych i imprezach integracyjnych.Bawcie się dobrze gogusie,może i wasze małżeństwa przestaną istnieć"jak wasze baby na oczy przejrzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Foldruk - Płock

• Jak się pracuje w Foldruk?

Zobacz opinie na temat firmy Foldruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foldruk?

Foldruk