Opinie o Fest Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fest Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fest Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fest Sp. z o.o. w Olsztyn

Dorota

Oj nie podoba mi się takie rozliczanie pracowników na forum publicznym :( Nie chciałabym o sobie czytać czegoś takiego. Takie rzeczy się w firmie załatwia. Chyba atmosfera pozostawia wiele do życzenia?

uu
@Dorota

jeśli ktoś swoim zachowaniem dezorganizuje innym pracę , potem rzuca bezpodstawne oskarżenia , to tak się to kończy. Atmosfera ok ,

Halina Nowy wpis
@uu

Czyli serio tak jest? Co nie zmienia faktu, że ona chyba rację ma, po co do ludu takie rzeczy pisać, nie lepiej "po męsku" między sobą? Bo ja teraz to już nie wiem czy ta atmosfera taka ok tutaj, skoro takie zagrywki się tu odbywają. :/

Ęą Nowy wpis
@Halina

Już się nie odbywają, atmosfera się oczyściła po odejściu pewnych osób...

Halina Nowy wpis
@Ęą

Pewnych? Dowiem się, czy nie masz zamiaru wskazywać nikogo placem?

ktoś Nowy wpis
@Halina

Placem ? ;)

Odradzam Z dnia na dzień nie wiesz czy nie zwolnią nie. Zero poszanowania dla drugiego człowieka. Zarobki marne o premii można pomarzyć chyba że się chodzi i kabluje. wymagania jak za miliony. Nie udolni Pracownicy. Błędy za błędami logistyka to (usunięte przez administratora)

Zarządzający
@Anonim

Opinia nieprawdziwa. Pracownik, który nie chce pracować i nie chce się uczyć, a wymaga kokosów w pierwszych miesiącach pracy, nigdy nie będzie miał dobrej opinii o pracodawcy. Załoga składa się z ponad 50 pracowników i żaden nie kabluje.... Wymagania: praca 8-16, ucz się asortymentu towarów, wykonuj obowiązki określone na wstępie zatrudnienia. Jak chcesz spędzić czas na plotkowaniu i oglądaniu aplikacji w telefonie to rzeczywiście praca nie jest dla Ciebie. Pozdrawiamy i życzymy udanej kariery.

ktoś
@Anonim

Anetko , w pracy się pracuje a nie romansuje.Pozdrowienia dla męża i powodzenia w kolejnej (której to już?) pracy

@Anonim

W tej firmie nie płacą za plotkowanie, przeglądanie telefonu, chowanie się między paletami w magazynie żeby uniknąć pracy, romansowanie i siedzenie na ladzie. Płacą jedynie za uczciwą pracę.

Rafał
@pracownik

Tu masz racje. Wiadomo, że jak ktoś olewa robotę to nie powinien liczyć na dobry zarobek. A co z tymi co dobrze pracują? Dostają premie, czy raczej tylko stała wypłata?

Pracownik1
@Rafał

Jak się ktoś przykłada to zawsze dostaje coś więcej. Chociaż większośc tylko kombinuje.

Przyszły pracodawca
@Anonim

Ile można zarobić jako magazynier?

Jak by ktoś chciał zacząć prace w fest akcesoria meblowe to nie polecam.Płace słabe premia obcięta z miesiąca na miesiąc, a miała być od przerobu ileś tam procent,ale tego nikt nie pilnuje i ogólnie to wielka tajemnica.Jak[usunięte przez admina] to masz lepiej płacone i nie musisz zasuwać jak fizol.Z ludzmi można sie dogadac jeśli wiesz na kogo uważać!LOGISTYKA KULEJE.Taki mały [usunięte przez admina]

Ann

Mozesz cos więcej napisac na ten temat

Z dnia na dzień nie wiesz czy nie zwolnią nie ważne ile byś z siebie dał szkoda zachodu na taką firmę.

Golon
@były pracownik

Jeszcze trzeba ująć ze robią duże błędy w papierach i trzeba dokładnie patrzeć na daty co kolwiek podpisujesz wszystko doliczają dla siebie

Aplikowałeś do firmy Fest Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Olsztyn
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny
Corab S.A.
logo firmy Sprzątanie sklepu odzieżowego, ul. Tuwima
Koloryt Plus Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Fest Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Fest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fest Sp. z o.o.?

Fest Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Metalowa 3C
    10-603 Olsztyn