Bliska Sp. z o.o.

Radom

Opinie o Bliska Sp. z o.o.

Pogromca lemingów

Buhaha... lemingu, chyba cie nie przyjęli do prawcy w tej aptece.... buhahaha...

Eldo

Nie polecam Apteki Na Zdrowie w Radomiu , ani jako pacjent, ani jako pracownik, każdy kto przekroczyl jej próg doskonale wie dlaczego. Biorąc pod uwagę jak wygląda kierownik apteki - zarośnięty, w dziurawym podkoszulku, spranych spodniach i brudnym fartuchu to pensje raczej nie są za wysokie. Dostępność leków jest bardzo ograniczona - po jedną receptę trzeba przychodzić przynajmniej dwa razy. Chyba nie chcę iść tam nigdy więcej żeby sie przekonać czy trafilam na feralny dzień.

Zostaw opinię o Bliska Sp. z o.o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bliska Sp. z o.o.