Opinie o West-Pol w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie West-Pol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie West-Pol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o West-Pol w Polska

biały

czy to prawda ze w Lingen jest przestój i wszyscy zjechali do Polski

gość

Czy napisze ktoś jakie są zarobki przy pakowaniu mięsa koło Frankfurtu nad Menem i może jeszcze o mieszkaniach firmowych Pozdrawiam

gosc

witam.jezeli to jest forum dotyczace zakladow i pracownikow to moze ktos sie wypowie na temat pracy i gropy jaka za to ma galareta????????????

Pracownica

jack29 - 2013-07-16 22:48:34 pop - 2013-07-16 20:51:28 1000 euro na reke wiecej lub mnie zalezy od godzin urlopy nie platne A ile w tym Lingen dostaje się za np. 200 godzin /mieś. i na czym polega praca , chodzi mi o to czy jest to jakaś praca na produkcji typu pakowanie mięsa itp. czy trzeba mieć jakieś uprawnienia i jakbyście jeszcze mogli napisać o warunkach mieszkaniowych. Jeszcze pytanko , czy oni przelewają wypłatę w EURO czy w PLN ?? Pozdrawiam Tam nie ma pakowania. Pakowanie jest k/ Frankfurtu n. Menem. W Lingen jest rozbiór wieprzowy. Wynagrodzenie zależy od umiejętności,czyli grupy zaszeregowania. Jeżeli masz konto walutowe wpływa waluta, jak złotowe waluta przeliczana jest po kursie kupna i wpływają złotówki. Zakład odprowadza wszystkie składki ZUS w Polsce i płaci na czas. Ludzie zarabiają różnie, ale 1000 E wpływu na konto na początek jest po odtrąceniu - opłaty za mieszkanie 180 E, zaliczki 200 E i polisy na życie - ok. 15 E. Jak żona nie pracuje, lub zarabia w kraju mniej niż 7000 E, to możesz przejść na tzw. niski podatek, co zwiększa wynagrodzenie o około 200 E, jeżeli masz dzieci możesz ubiegać się po przepracowaniu 183 dni w roku o kindergeld 184 E na dziecko / za te 6 mies. wyrównają/ Urlopy płatne są w ryczałcie, co widać na liście płac. West-pol ma kilka zakładów, nie tylko Lingen i jedź tam gdzie dasz radę.

Czy kandydat na stanowisko Kucharz / Kucharka w firmie West-Pol ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
biały

jak za urlop nie płacą to nie każdy musi go brać, czy oni wysyłają sami np zamykając zakład naprzykład w lato.

jack29

pop

1000 euro na reke wiecej lub mnie zalezy od godzin urlopy nie platne

biały

kto mi powie jak jest w Lingen zarobić można,jak z urlopami myślę o podjęciu pracy tylko nie wie czy warto za marne 1000 euro to szkoda było by zachodu

xxxxxxxxxx

Powiem Wam tak... Pracowalem tam 2 lata firma jest wyplacalna i nigdy problemu nie bylo z kasa. Urlopy nie platne ale kiedy sie chcialo to bylo wolne :) Najgorsi sa ludzie... zreszta co widac w wypowiedziach powyzej... :/ My mieszkalismy w blokach takze mieszkania byly spoko. I to jest prawda ze jak stawiasz majstrowi wodke i z nim chlejesz to masz luzy... Nie jeden byl taki ze powinien wyleciac ale majster go trzymal bo razem pili albo byl jego kumplami... Wiecej na pewno tam nie wroce :/ [usunięte przez moderatora]

salomon food

A napisze ktoś w końcu na temat zakładu salomon food w okolicach Aschaffenburga , potrzebuje opini co do zarobków i mieszkań ...!!

Radek

Dołaczam sie do kolegi „jack29" , w sprawie tego salomona czy ktos wie cos na temat pracy tam, moze ktos dopisze o zarobkach , bo też słyszałem że całkiem niezła kaske tam zgarniają , oczywiscie pewnie [usunięte przez moderatora] godzin , ale coś za coś .......

Jack29

Czy może ktoś napisać coś o pracy w zakładzie „Salomon" koło Aschaffenburga , chodzi mi o zarobki , prace w tym zakładzie i warunki mieszkaniowe . Podobno jest tam dużo godzin i można nieźle zarobić , a najważniejsze jak tam się dostać i czy wogóle jest szansa na prace tam ... Pozdrawiam

myślacy

Witam. Czytając wszystkie opinie dodane w ostatnim czasie, jedna rzecz mnie zadziwia. A mianowicie to, ze ludzie nie znają sytuacji człowieka, a rzucają takie wymyślone i nie przemyślane zarzuty. Wiem każdy ma prawo myśleć co chce... Ale trzeba znać obydwie strony żeby stawiać takie lub inne oskarżenia. I pragnę dodać że strona ta powstała z myślą o pracodawcy a nie ludziach. Jedna osoba coś doda a reszta nie zna sprawy ale komentuje byle zaistnieć. Tylko ze nie ma odwagi podać pełnego nazwiska i imienia. Pozdrawiam wszystkich czytających te nie uzasadnione bzdury.

Tomasz Ogorek

Wyobrazcie sobie, ze jak wyjezdzala do Zeven to u nas bylo wszystko ok. Ona tam pojedzie, troche zarobi i nas sciagnie. Ale bajka trwala krotko. cdn

tak jest. won do domu! firmy to bym w to nie mieszal chyba ze ten [usunięte przez moderatora] to jakis kiero albo ktos taki z west-polu. wtedy [usunięte przez moderatora] west-pol [usunięte przez moderatora] najglebiej jak sie da az sie zesra (usunięte przez administratora) firmy: dobre! sypac nazwiskami tak jak oni i one sie sypia! tak jest! wielki (usunięte przez administratora) br />

Misiek

W LINGEN OCZYWIŚCIE

misiek

ej gadasz przecież na urlop idzie kto chce a nie zamykają zakład

pop

I tak sie koncza kłamstwa:(

bady

Jak co roku zamykają to i w tym roku zamkną. Najprawdopodobniej 1.07.

szczery

No właśnie jak jest z tym urlopem czy zamkną zakład na miesiąc/

Zostaw merytoryczną opinię o West-Pol - Polska

• Jak się pracuje w West-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy West-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w West-Pol?

West-Pol