TMT

Øby

Opinie o TMT

wikor
użytkownik zarejestrowany

wert, teraz mają ogłoszenia do Wrocławia, szukają np. doradcy serwisu. Ich wymagania to znajomość wiedzy technicznej z zakresu budowy i eksploatacji pojazdów, prawo jazdy, otwartość na zmiany i chęć doskonalenia się, wysoka kultura osobista, czy umiejętność negocjacji.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z TMT (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):ok Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .ok Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ok Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w TMT :praca Najbardziej nie podobało mi się w TMT :ok

Zostaw opinię o TMT - Øby

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TMT