SannProfi Sp.z o.o. i Silco

Łódź

Opinie o SannProfi Sp.z o.o. i Silco

Natalia

@bosh, Niestety nikt od dawna nie wypowiedział się czy coś w tej sprawie się zmieniło. Zazwyczaj na początku roku, są podwyżki w większość firmach, więc może i tutaj podobnie? Może uda się by ktoś z obecnych pracowników napisał, jakie panują zasady zatrudnienia oraz jakie warunki umowy?

bosh

A wiadomo jakie są zarobki? Podobno miały się podwyższyć.

ila

a ja wrecz przeciwnie słyszałam same pozytywne komentarze, ludzi tam sa raczj mili, faktycznie moze lekko nie jest ale masz umowe.

Andrzej

wszystkie te opinie tyczą się firmy która znajduje się w bukowcu?

xyz

@dziadek do kasztanów - aktualnie brak ofert pracy

dziadek do kasztanów

no właśnie,co do poprzedniego postu, ja też szukam pracy właśnie w takiej branży i poważnie myslę akurat nad SannProfi, samo zostawienie kontaktu w sprawie pracy mnie nie zadowala, może ktoś z was kochani wie gdzie znajde liste dostępnych u nich liste aktualnych ofert pracy? może być tez namiar na kogoś w firmie kto mi takiego info udzieli

Sandra

tez odradzam pracę w tej firmie - nie dbaja ani o klientów ani o pracowników... Niedostateczny

Zostaw opinię o SannProfi Sp.z o.o. i Silco - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SannProfi Sp.z o.o. i Silco