ATA-TECHNIK

Budzyń

Opinie o ATA-TECHNIK

Paulina

@ata na psy, wspominasz o kradzieży. Masz na myśli jakąś konkretną sytuację?

mikom

ę, a w jakich tematach to kierownictwo jest do ugadania ? Proszę o informację bo zastanawiam się czy do nich nie aplikować, ale chciałbym mieć pewność, że w firmie nie wykorzystają mnie do jakiś niecnych planów :) Podzielcie się proszę swoją opinią odnośnie atmosfery.

fagot

ata technika to spółka z Budzynia która zajmuje się wieloma dziedzinami prac budowlanych. Od generalnego wykonawstwa , które jednak nie zdarza im się zbyt często po jakieś drobne prace związane z zimowym utrzymaniem dróg czy też świadczeniem usług sprzętem budowlanym . Firma do wszystkiego i do ... jak mówi przysłowie

korek

czy w tym całym Ata-techniku rozwiązała się jakoś sprawa? wiadomo co się dzieje? no czy jakieś zmiany zaszły, na lepiej, na gorzej czy jak? bo tak poważnie zastanawiam się nad zmianą pracy i może własnie celowałbym w Ata-technik, tylko czytając takie informacje jak powyżej to zaczynam mieć dylemat już

ata na psy

Co raz gorzej płaca nie polecam tej firmy, czyste wykorzystanie, cały dzień robić za marne pieniadze. Prawda wszystko co u gory pisza wykorzystywanie w biały dzień. Kordynatorzy i kierownictwo kradnie, a robotnik na nich robi i nie zarobi bo ci go okradna wypłata.

xxx

nie polecam tej firmy ci co włażą w tył... to zarobią a reszta to zależy od humoru kordynatorów chyba że od czsu do czsu dostaną ropę ON

pol

fajna firma dla kierownictwa dobre pensje samochody bez limitu km blendy wybaczane a ludzie na budowach dostaja glodowe stawki za metry wiec gonia i nieczeba ich pilnowac

ja

a ile moze dostac nowy na start?

Pracownicy.

zarobki marne dla pracowników (usunięte przez administratora)

bęc

Jeśli chodzi o samą pracę z ludźmi to jest ok można się dogadać ale jeśli chodzi o kierownictwo na budowie to sami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co innego obiecują na dziesiątego a co innego wychodzi w praniu. Jeśli ktoś będzie chciał się przyjąć do tej firmy to niech się grubo zastanowi bo w delegacji napewno nie zarobi więcej niż 2800 ajeśli wcisną wam coś innego to po miesiącu sami się zwolnicie

emer76

Słowa kojarzące się z ATA-TECHNIK: solidna, profesjonalna. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: słaba. Atmosfera: BARDZO DOBRA, wręcz RODZINNA Najbardziej podobało mi się w ATA-TECHNIK: atmosfera w pracy Najbardziej nie podobało mi się w ATA-TECHNIK: brak możliwości rozwoju

Zostaw opinię o ATA-TECHNIK - Budzyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATA-TECHNIK