Falcon Staff Suppliers

London

Opinie o Falcon Staff Suppliers

nadia

co taka cisza na stronie? Nikt z pracowników tu nie zagląda, czy firma jeszcze istnieje??

jak chcesz byc w plecy i miec wiecej dlugow to prosze bardzo [usunięte przez moderatora] czekaja chetnie cie oskubia w tym sa najlepsi

miko

Ta firma to ściema małe biuro w Bedford. Z kąt do pracy jest 30 min drogi.Co sumując oprócz 12 godzin pracy na dojazd tracicie około 1,5 godziny bo jak się spóźnicie to nikt na was nie poczeka.Jeszcze jedno dla nich pracownik się nie liczy ważna jest sztuka ich nie obchodzi że dziś pracujesz a jutro nie mają następnego polaczka.

gosc

ktos dopisal london zeby byly nowa strona z opisem tej agencji i sami sobie wstawiaja gwiazdki , nie dlugo zmienia nazwe firmy bo nikt nie bedzie chcial przyjechac do nich , a tak znowu beda naciagac ludzi

zły

Co za idiota to pisze duże zarobki ,miła atmosfera, to czar jeszcze nie prysł.Śmiechu warte jak ta całe agencja i jeszcze jedno na zaliczki i podwyżki nie mają a gruby za nasze pieniądze się urlopuje w Polsce.

dobre

Szybko zmieniacie forum i z kąt te 3 gwizdki.Jeszcze z tytułem z Londynu.A wszyscy wiedzą że falkon to ściema.Ale jedno przyznam że [usunięte przez moderatora] ma wielki dar bajerowania ludzi i tego mu zazdroszczę.Bo każdy nowy z falkonu jest tak zbajerowany wręcz zauroczony ale nie bójcie się czar pryska po paru dniach. Więc warto by było wziąć gotówkę na powrót.Bo ta agencja tak działa przywożą ludzi bez kasy obiecując im zaliczki jak by co a jak dojadą muszą 3 miechy pracować żeby zarobić na powrót a falkon ma ich w dupie.I się śmieje.

mirek

zobacz reszte opini chyba sie z choinki urwales moze w polsce robiles za 800zl no fakt masz teraz lepiej ale jakim kosztem

Firma dobra.Duże zarobki.Miła atmoswera

Zostaw opinię o Falcon Staff Suppliers - London

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Falcon Staff Suppliers