Wyższa Szkoła im. Pawła Włodkowica

Iława

Opinie o Wyższa Szkoła im. Pawła Włodkowica

anka133

Jak słyszę opinię ludzi,że studia tam a siam są kiepskie a studia na uczelni w Gdańsku czy Warszawie to prestiż to bardzo mnie to śmieszy. Tak się składa,że koleżanka studiuje w Toruniu i ma tego samego wykładowcę co ja w Iławie. Ludzie tu chodzi tylko o kasę, pewnie jak kogoś stać na dojazdy do Gdańska to studiuje w Gdańsku. Ale wydawanie opinii, type : co to za studia na Włodku- to takie podbudowanie swojego ego bo się studiuje w większym mieście. Żałosne jak dla mnie. Jak ktoś chce się nauczyć to się nauczy bez względu na to gdzie studiuje. Pozdrawiam tych co muszą podnieść swoją samoocenę bo studiują np. w stolicy. Ludzie ogarnijcie się

Prawda

Prawdą jest to,że jeżeli człowiek sam się czegoś nie nauczy to nie ma możliwości na zaliczenie przedmiotu jak to bywa na wyższych uczelniach. Jeżeli się śmiejesz z takich Cv tzn,że jesteś kiepskim pracodawcą.:)

To jest dobra uczelnia:)

Ja bym się wstydził pokazać dyplom tej uczelni pracodawcy.Ja jako pracodawca śmieję się z cv które dostaję i ktoś wpisuję że kończył tę uczelnię.

ToSiA

Witam! Świetna szkoła, wspaniali ludzie---polecam gorącą. 22.08.2009 odbieram dyplom ukonczenia studiów podyplomowych - pedagogika przedszkolna!!!

Zostaw opinię o Wyższa Szkoła im. Pawła Włodkowica - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyższa Szkoła im. Pawła Włodkowica