ZETO Olsztyn Sp. z o.o. Oprogramowanie, wdrożenia, przetwarzanie informacji

Olsztyn

ZETO Olsztyn Sp. z o.o. Oprogramowanie, wdrożenia, przetwarzanie informacji

Opinie o ZETO Olsztyn Sp. z o.o. Oprogramowanie, wdrożenia, przetwarzanie informacji

galileo

Firma dla studenta ok. Ale brak perspektyw rozwoju. Cały zarząd to jedna wielka rodzina. Trzeba uważać z kim się rozmawia. Bardzo marne pieniądze i ciągłe zmiany i ogrom pracy, niekoniecznie związanej z twoimi obowiązkami. A więc nie polecam.

Zostaw opinię o ZETO Olsztyn Sp. z o.o. Oprogramowanie, wdrożenia, przetwarzanie informacji - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZETO Olsztyn Sp. z o.o. Oprogramowanie, wdrożenia, przetwarzanie informacji