jarybud

Bydgoszcz

Opinie o jarybud

Leo

firma naciągająca klientów na ile się da, pracownicy nieroby, pani w sklepie bodajże szefowa naciąga kilientów na każdy możliwy sposób zdecydowanie nie polecam i odradzam

Zadowolony

Ja jestem zadowolony z usług tej firmy . Panowie którzy tam pracują są na prawde rzetelnym pracownikami i wiem że pracują tam bardzo długo więc nie jest tam źle . Więc będę polecał ich

sins

Firma Jarybud, jako przedsiębiorstwo handlowo–usługowe, specjalizuje się w sektorze szeroko pojętych instalacji sanitarnych i grzewczych. @benek, to dobra firma, słyszałem, że maja dobra atmosferę.

Marta

Nie jest tak źle, firma rzetelna i terminowa. Ceny też dość atrakcyjne. Nie mam zastrzeżeń

oszukany

Potwierdzam firma mało ciekawa, nierzetelna, nie polecam, zawyżają koszta po usłudze, pani [usunięte przez moderatora] traktuje klienta jak zło konieczne ,100% cwaniactwa. Tylko współczuć pracownikom

***

rzeczywiście, firma mało wiarygodna , nie wiesz , czego można się spodziewać, nie polecam ...

Asia K

nikomu nie polecam pracy w tej firmie.lekko chora szefowa,i pracownicy ktorzy donosza na siebie nawzajem.normalni ludzie ktorzy tam byli juz tam nie pracuja.

Zostaw opinię o jarybud - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jarybud