Götz Gebäudemanagement Sp.z o.o.

Wrocław

Opinie o Götz Gebäudemanagement Sp.z o.o.

bBq

marta to najslabsze ogniwo tej firmy

bless

Kadra kierownicza przewija się częściej niż pracownicy,więc o czymś to świadczy.Pracownicy zwłaszcza w millenium dostają marne grosze,do rzadko się zdarza by wypłata była taka jak się ustalało.Jeśli pani M.J. dalej tam robi to nic się tam nie zmieniło,gwarantuję.

Z.Z.

Płacą coraz mniej i nieterminowo. Najpierw płacili dziesiątego każdego miesiąca. Potem wypłaty zostały przesunięte na 14-tego. Dziś jest 17-sty i pieniędzy brak. Jedni mają umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami, inni "zlecenie" a jeszcze inni "o dzieło" gdzie nie ma się nawet ubezpieczenia. Strach zachorować bo NFZ oleje a prywatnie się nie da leczyć gdy jałmużna zwana wypłatą ledwo starcza na opłaty. 67 lat po wojnie znów czujemy się (usunięte przez administratora)

Witam ta praca była dla mnie dorywcza jestem w wieku 17 lat robiłem w sumie 78h i wypłacili mi jak za 20godzin to skandal nie polecam firmy

Zostaw opinię o Götz Gebäudemanagement Sp.z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Götz Gebäudemanagement Sp.z o.o.