Marino Sp. z o.o. Wschowa

Wschowa

Opinie o Marino Sp. z o.o. Wschowa

koloboblo

Nie słuchaj plotek taka prawda że kłamiecie oszukujecie ludzi kierownicy są nie kompetentni opierają sie na opinii pracowników konfidentów pracownicy sa traktowani jak nie wolnicy żaden z kierowników nie potrafi prosto w oczy powiedzieć prawdy nie polecam tam pracy a i za co macie komornika jak tacy jesteście cacy

Nie słuchaj plotek o firmie Marino Sp. z o.o. Wschowa, cała prawda tylko na naszym forum. Czytaj i komentuj.

Zostaw opinię o Marino Sp. z o.o. Wschowa - Wschowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marino Sp. z o.o. Wschowa