Biuro Obrachunkowe i Księgowości Raisa Dziunik

Bielsk Podlaski

Opinie o Biuro Obrachunkowe i Księgowości Raisa Dziunik

firma

ani matka ani córka nie potrafią obchodzic się z klientami, żenada nie polecam nikomu tego biura. dodatkowo malo kompetencji posiadaja osoby tam pracujace, nie warto powierzać tak ważnych spraw jak księgowość i rachunkowość takim ludziom jak one

Księgowa
@firma 05.07.2017 20:30

Dziwi mnie taka opinia, znam tą Panią od lat. Jest bardzo profesjonalna i jest Biegłym Rewidentem. Biuro rachunkowe to nie sklep z kosmetykami, że trzeba być miłym i uśmiechniętym.

efemizpse

Sama ocena dużo mówi usługach pani prowadzącej biuro. Zostałam obsłużona po chamsku. Pani zamiast zająć się klientem rozmawiała przez telefon zupełnie nie zwracając na mnie uwagi. Usługi są równie nieprofesjonalne co właścicielka. NIE POLECAM!!!

f

Pani pracująca w biurze jest bardzo niemiła i nieprofesjonalna.

Zostaw opinię o Biuro Obrachunkowe i Księgowości Raisa Dziunik - Bielsk Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Obrachunkowe i Księgowości Raisa Dziunik