Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. w Kielce Al. Górników Staszicowskich 57

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. w Kielce Al. Górników Staszicowskich 57

Iga Nowy wpis

@Młody a to czemu tak odchodzą ludzie?

Adam Nowy wpis
@Iga

Bo tak tam dobrze że nie chce nikt zostać

Młody

Cały czas szukają bo cały czas ktoś odchodzi

Adam Nowy wpis
@Młody

Jakie są powody tego, że ludzie opuszczają Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin? Co Ty sądzisz na temat atmosfery wewnątrz zespołu, czy relacje między pracownikami są dobre? Daj znać!

ExEx Nowy wpis
@Adam

Nie masz płacone zgodnie z przepisami za nadgodziny Umowa o prace to umowa świadczenia pracy w miejscu wykonywania usług przez firmę wiec diety nie dostaniesz

Norbert

Wiecie czy firma szuka kogoś do pracy? Jak z zarobkami w firmie macie?

Magowiec

Dramat na dabrowie górniczej gdzie jest niejaki daw...k. pociotek darka z biura. Łeb po studiach nic nie umie a wyzywa się na innych. Doczeka się....

Joanna
@Magowiec

Myślę, że osoby szukające opinii o pracy w Promontin chciałyby poczytać coś innego, niż obraźliwe wpisy o pracownikach. Napisz proszę coś o tym, jak Ci się tam pracuje. Czy to praca na jedną zmianę?

@Joanna

Myślę że atmosfera jest jedna z istotnych rzeczy w pracy a atmosferę tworzą ludzie. Ci na stanowiskach nie robią dobrej atmosfery a co za tym idzie ludzie nie chcą tam robić. Firmy zewnętrzne jak i ludzie z nich są traktowane z pogardą

Aplikowałeś do firmy Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Lolek

A może niewłaściwą pracę sobie wybraliście ? Na pewno dobry pracowniki nie ma powodu żeby tak pisać!

Dziku
@Lolek

Normalny pracownik w tej firmie nie ma czego szukać

Tigowiec

To jest jakaś masakra tą firmą i Ci ludzie. Na tiga słaba kasa A i po najgorszych dziurach robota. Szkoda zdrowia dla nich

Spawacz

Szkoda głowę zawracać sobie. W Krakowie na hucie dramat z tą ekipą. Trzeba uważać na ludzi,bo za krzywe spojrzenie już bajek naopowiadają na temat człowieka. Pracowałem tam przez Bartosza i szkoda gadać....

Dario

Omijać szerokim łukiem.

Jasiek

A może byli wymagającymi zwierzchnikami i dlatego taka opinie znalazła się na forum?

@Jasiek

pracowałem na wielu projektach i takich id....w nie widziałem.

Monter

Nie polecam pracy w tym czymś zwanym firmą. Kierownicy robót nie znają się na robocie. Orali by tylko ludźmi i zero szacunku. Warto zaznaczyć że to (usunięte przez administratora) i lizidupy. Pozdrawiam. Były pracownik.

Dex

Dlaczego tak sądzicie? A praca w biurze ?

@Dex

I jak Ci sie pracuje w biurze?

Bąku

Daj sobie spokój. DNO DNA.

@Bąku

Potwierdzam

@ex

Potwierdzam

Monter

Czy ktoś pracował w Promontin Kielce??? Jak tam wygląda praca?

Gerwazy

Proszę o opinie odnośnie firmy promontin

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. - Kielce

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 18 ocen.

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.