Sezam Wiedzy

Wrocław

Opinie o Sezam Wiedzy

,xpo

xxrazorxx, tak szczerze to nie wiem komu taka forma współpracy pasuje. Przede wszystkim chodzi o możliwość dogadania się a z tego co tu widzę to jest sporo zgrzytów. Dajcie mi proszę znać ile na start proponują.

xxrazorxx

Firma zatrudnia bardzo szybko. Rozmowa kwalifikacyjna krótka. Na następny dzień jesteś na szkoleniu u jednego z trzech aktualnie pracujących przedstawicieli i w każdy kolejny jeździsz jeszcze z innymi aby rozpoznać tereny pracy. Firma nie zwraca kosztów paliwa, sam musisz je pokryć z własnej kieszeni - niestety. Ale wynagrodzeniem są do transportu używane ich samochody, lecz jedynie z i do siedziby firmy, nie można mieć samochodu pod swoim domem. Cóż... praca dobra na chwilę.

maja

Witam, uczciwa firma, dobry produkt, polecam!

Kamil

Typowy przedstawiciel handlowy, obsługa szkół, przedszkoli we Wrocku i okolich, stały kontakt z klientem, 9 godz. dziennie ale weekendy są wolne. Polecam, można zarobić!

fff

akwiczycja, czy nie akwizycja, pieniądze leżą na ulicy, trzeba tylko po nie wyciagnąć rękę. jak się komuś nie chce to żadną pracą się nie dorobi

daga

Hej! Akwizycja jak każda inna, nie jest to praca dla nygusów!!! Książka to dobry towar, nigdzie do tej pory nie miałam tak wysokiej prowizji i tak dobrego szkolenia. szybki zarobek, polecam dla studentów

potwierdzam wypowiedz poprzednika f( usunięte przez administratora )!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Sezam Wiedzy - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sezam Wiedzy