Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

Puławy

Opinie o Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

Zuzanna

@Fgg proszę o pozostawianie merytorycznych informacji na temat pracy w firmie Stanisław Jaroszek P.P.H.U. a nie obrażanie firmy. Czy ktoś podzieliłby się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Stanisław Jaroszek P.P.H.U. ? Jak oceniacie pracę w tym miejscu?

Władysław 60

Jako inspektor Tauron Wrocław współpracowałem z tą firmą,powiem krótko profesjonalizm oraz współpraca Szefa z pracownikami na najwyższym poziomie technicznym polecam Wladyslaw Sikorski specjalista do spraw eksploatacji Tauron Wrocław pozdrawiam.

Zuzanna

Proszę o niełamanie zasad regulaminu. Wpisy nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać wulgaryzmów.

Zuzanna

@Dobry pracownik dawno pracowałeś w firmie? Kiedy miała miejsce sytuacja, o której wspominasz? A czy oprócz pensji pracownicy mogą liczyć na dodatkowe benefity?

Zuzanna

Jesteście zainteresowani pracą w firmie Stanisław Jaroszek P.P.H.U. ? Aktualne oferty pracy znajdziecie na stronie: http://elektropaks.pl/index.php?page=praca

Zenon

jak taka firma przyjazna pracownikom to czego tylko 2 gwiazdki na 228 głosów - Pozdrawiam myślących !

były

pracowałem tam,to najgorszy okres w moim życiu

D

Powiedzcie mi może jak to jest w Stanisław Jaroszek P.P.H.U. w tym momencie, czy można dostać umowę o pracę jak się jest na stanowisku Elektromontera głowic kablowych czy jest tutaj tylko jakaś umowa o dzieło albo o zlecenie, pytam bo długo nie było ofert i szukam szczegółów

pracownik :P

Pewnie firma Bardzo prężna, Szef miał bardzo dobry pomysł na wejscie w sieci elektryczne. Stacje sa budowane i wykanczane przez kazdego odpowiedzialnego ze swojej branzy od budowy po elektryke i rozruch stacji. WSzystko idzie pełna parą , Majstrowie sa ok, wiadomo ze odpowiadaja za powiezone zadanie dlatego musza pilnowac prac wiec dla szefa pełen szacun:)

kandydat

witam a jak z ilośćią godzin pracy?norma czy do oporu?

jarząbek

Firma jest spoko. Ostatnio rozdano nagrody jubileuszowe dla pracowników, którzy przepracowali więcej niż 10 lat. Z tego co wiem to są tacy, którzy pracują dłużej.

Weź ty sie chłopie zastanów dobrze i nie marnuj czasu i zdrowia.

nikt

Firma w porządku,szef ok,dobre zarobki,nie trzeba pracować w soboty i niedzielę,praca lekka i przyjemna,człowiek czuje się doceniony i szanowany (usunięte przez administratora)

laszlo

gość miał bardzo dobry pomysł na biznes. Z takimi referencjami jak na stronie to chyba daleko zajdzie

Zostaw opinię o Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS" - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"