2 Dodaj opinię
2 280 32 5 1

Opinie o Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

Filtruj opinie po kryteriach:

Tymon
 Opinia

Może trzeba rozmawiać z szefostwem skoro dzieje się sporo nieprawidłowości?

Gość
 Opinia

Firma profesjonalna. Dobre zarobki.

TakNie3
@Gość 16.10.2018 10:24

Twój komentarz, chociaż pozytywny, niewiele wnosi do dyskusji. Zależy nam na bardziej merytorycznych wpisach, które w jasny sposób zobrazują sytuację w firmie. Napisz proszę, co obecnie oferuje pracodawca. Czy atmosfera sprzyja zadowoleniu?

Opinia

Ja mogę powiedzieć od siebie, że firma jest w porządku. Dobre warunki pracy i wypłaty zawsze na czas.

Opinia

http://elektropaks.pl/index.php?page=praca Obecnie pracodawca szuka nowych osób na kilka stanowisk, jednak w ogłoszeniu nie mówi o oferowanych warunkach. Na co mogą liczyć nowi pracownicy? Czy firma gwarantuje dostęp do benefitów pozapłacowych? @Byly pracownik xxx, a czym się w firmie zajmowałeś? Dlaczego nie chciałbyś pracować już w tym miejscu?

Byly pracownik xxx
 Opinia

Pracowalem tam 3 lata temu ale w zyciu bym tam niewrocil (usunięte przez administratora)

Opinia

@Waldi, masz trochę racji, rzeczywiście przy komentarzach zgodnych z zasadami regulaminu serwisu, źaden z użytkowników nie musiałby się martwić konsekwencjami. @Waldi, rozumiem, że masz jakieś nowe informacje na temat pracodawcy, zechcesz się nimi podzielić?

Waldi
 Opinia

Nie przesadzajcie z tym straszeniem. Gdyby opinie były napisanie kulturalnie to nic by się nie stało

Zainteresowany
 Opinia

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zenek
 Opinia

Czy z powodu dobrej pracy tak rzadko piszecie na forum?

Opinia

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Tomasz
 Opinia

Tak dobrze się pracuje i nie chętnego do pisania.? Szkoda nowi szukają info o firmie.

oli

Strata czasu

Pracodawca

@Tomasz 10.01.2018 19:29

Widać, że firma mocno się rozwija. Ogólnie na poziomie.

leny

Jest w porządku

Opinia

@Fgg proszę o pozostawianie merytorycznych informacji na temat pracy w firmie Stanisław Jaroszek P.P.H.U. a nie obrażanie firmy. Czy ktoś podzieliłby się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Stanisław Jaroszek P.P.H.U. ? Jak oceniacie pracę w tym miejscu?

Władysław 60
 Opinia

Jako inspektor Tauron Wrocław współpracowałem z tą firmą,powiem krótko profesjonalizm oraz współpraca Szefa z pracownikami na najwyższym poziomie technicznym polecam Wladyslaw Sikorski specjalista do spraw eksploatacji Tauron Wrocław pozdrawiam.

Tak7Nie

Opinia

Proszę o niełamanie zasad regulaminu. Wpisy nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać wulgaryzmów.

Opinia

@Dobry pracownik dawno pracowałeś w firmie? Kiedy miała miejsce sytuacja, o której wspominasz? A czy oprócz pensji pracownicy mogą liczyć na dodatkowe benefity?

Opinia

Jesteście zainteresowani pracą w firmie Stanisław Jaroszek P.P.H.U. ? Aktualne oferty pracy znajdziecie na stronie: http://elektropaks.pl/index.php?page=praca

Zenon
 Opinia

jak taka firma przyjazna pracownikom to czego tylko 2 gwiazdki na 228 głosów - Pozdrawiam myślących !

Tak16Nie
były
 Opinia

pracowałem tam,to najgorszy okres w moim życiu

Tak33Nie
D
 Opinia

Powiedzcie mi może jak to jest w Stanisław Jaroszek P.P.H.U. w tym momencie, czy można dostać umowę o pracę jak się jest na stanowisku Elektromontera głowic kablowych czy jest tutaj tylko jakaś umowa o dzieło albo o zlecenie, pytam bo długo nie było ofert i szukam szczegółów

pracownik :P
 Opinia

Pewnie firma Bardzo prężna, Szef miał bardzo dobry pomysł na wejscie w sieci elektryczne. Stacje sa budowane i wykanczane przez kazdego odpowiedzialnego ze swojej branzy od budowy po elektryke i rozruch stacji. WSzystko idzie pełna parą , Majstrowie sa ok, wiadomo ze odpowiadaja za powiezone zadanie dlatego musza pilnowac prac wiec dla szefa pełen szacun:)

Tak5Nie

kandydat
 Opinia

witam a jak z ilośćią godzin pracy?norma czy do oporu?

jarząbek
 Opinia

Firma jest spoko. Ostatnio rozdano nagrody jubileuszowe dla pracowników, którzy przepracowali więcej niż 10 lat. Z tego co wiem to są tacy, którzy pracują dłużej.

Tak2Nie

Znawca
 Opinia

Hej - żołądź , to bardzo dobra firma , gorąco polecam , będziesz zadowolony , prześlij CV i szybko na rozmowę do szefa, jeśli masz więcej uprawnień z branży budowlanej i elektrycznej to szanse na kierownika masz pewne - życzę powodzenia na rozmowie rekrutacyjnej !

obecny pracownik
 Opinia

Tak. Pracownicy otrzymali na święta nagrody pieniężne.

Tak1Nie1
 Opinia

Weź ty sie chłopie zastanów dobrze i nie marnuj czasu i zdrowia.

Tak10Nie
nikt
 Opinia

Firma w porządku,szef ok,dobre zarobki,nie trzeba pracować w soboty i niedzielę,praca lekka i przyjemna,człowiek czuje się doceniony i szanowany (usunięte przez administratora)

Tak3Nie

laszlo
 Opinia

gość miał bardzo dobry pomysł na biznes. Z takimi referencjami jak na stronie to chyba daleko zajdzie

Tak21Nie

Zostaw opinię o Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS" - Puławy

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie