Omnibus

Opinie o Omnibus

andrzej

ludzie, mamy 2017 rok, może jakieś aktualne wiadomości

Agnieszka

@ewa, dlaczego nie polecasz? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja ze strony Omnibus? Opowiedz więcej o swoich doświadczeniach z firmą.

Mikrus

Ogólnie Omnibus całkiem nieźle sobie radzi, muszę powiedziec, że jeśli chodzi o Sosnowiec, to jest to z pewnością jedna z lepszych firm, moim zdaniem plus nad plusy że uczą dzieci na zniżkach specjalnych

ewa

NIE POLECAM !!!

Ola

Czytam te opinie o Omnibusie w Łodzi i nie wiem teraz bo jest więcej negatywnych niż pozytywnych. Dostałam od nich oferty pracy dla nauczyciela języka japońskiego, ale chciałam się zapytać o warunki pracy i czy wynagrodzenie jest na czas czy jak zwykle jakieś kombinacje? Znalazłam jeszcze tutaj opis tej firmy, ale wiadomo, że być może jest to mało wiarygodne źródło (usunięte przez administratora)

j
@Ola 14.10.2015 01:10

to zbieznosc nazw firm trzeba czytac kto prowadzi firme

ankieter

a ja uważam, ze według zarządcy miejskiej plaży Macieja Czerkawskiego, kąpielisko jest sprzątane przed sezonem letnim już od 11 lat, ale nigdy wcześniej nie natrafiono na podobne znalezisko. Jak mówił, kąpiele w jeziorze Sajmino są niezwykle popularne wśród turystów spędzających wakacje w okolicach Ostródy.

Anna

Muszę przyznać, że pomimo iż naczytałam się takich opinii i nie dokońca byłam pewną czy dostane wynagrodzenie jeżeli przyjdę tutaj do pracy to zaryzykowałam i przyszłam. Okazało się, że panie w biurze są miłe i uprzejme, atmosfera jest ok. Wypłata na czas. Nie warto kierować się takimi opisami ...

ice

Jęzęli stworzą taki zespół jaki się tworzy w tej chwili powoli to sądzę, że na pewno bedzie w tej firmie wszystko OK!!! A wszyscy którzy się boją przyjsc do tej pracy bo naczytają sie głupot, że ta firma nie płaci, to niech się ogarną i sami zobaczą jak jest naprawdę!! Najlepiej zszargać komuś opinie i później ją w kołko powtarzać!!

ice

wystarczy isc do dziewczyn do biura, one tam wszystko wytłumaczą co i jak i to wszystko. Nie potrzebne zadne cv i list motywacyjny. pozdrawiam

xx

Dorotko, nie pogrążaj już siebie bardziej niż jesteś pogrążona na tą chwilę.

Gosia
@xx 27.08.2014 15:26
Dorotko, nie pogrążaj już siebie bardziej niż jesteś pogrążona na tą chwilę.

Co Ewcia? Prawda w oczy kole? PS Pudło z tą Dorotką - nie martw się oszustko i Ciebie kiedyś sprawiedliwość dosięgnie. Na każdego przyjdzie pora.

ściema

Litości DH !!! przyjdź po lusterko :)

Gosiulub

Ty Gosia p...z do no i co wykombinowalas

Katarzyna

a kto to czarna wdowa?

Ilonka

Prosiłam o odpowiedź w sprawie stażu na ul. Brodnickiej w Szczecinie, odpowiedź otrzymałam dopiero o godz.14.00 w piątek. Pani dyrektor uczyniła to co w Polsce zazwyczaj się praktykuje, czyli zrobiła ze mnie osobę winną tej sytuacji! Nie mogła mi poświęcić 2 minuty rozmowy, pani Ilono niech pani przyjedzie po skierowanie o tej godz. . Nie a po co? ! Nie mogłam odebrać skierowania w piątek do godz.15.00 bo mam wizytę u okulistki, za to będę musiała być o godz.9.00 w poniedziałek po skierowanie i dostać się do pośrednika do godz.10.00. Pani dyrektor Omnibusa zadzwoniła do Urzędu Pracy, żeby poinformować mnie, jaką to jestem osobą niekompetentną. Jak dobrze, że nie dostałam tam stażu ,ufff, czuję ulgę :-) Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:-) Pozdrawiam

Monika

Ty inteligencją też nie grzeszysz sens wypowiedzi jest tylko wystarczy trochę pomyśleć a niektórych myślenie boli i głowy mają po to żeby im deszcz do środka nie padał a skoro jesteś tak mądra i Twoje wypowiedzi nie są żenujące to idź do szkoły i pisać się naucz poprawnie

Monika

Szkoda,że nie trzeba się logować żeby móc się wypowiadać na forum i pewnie mniej wpisów by było każdy odważny jak anonimowy,widzę że co niektórzy to po wszystkich koordynatorach jadą równo,a najlepsze jest to że piszą to samo na każdym forum i tak gdyby ktoś chciał się czegoś konkretnie dowiedzieć o pracy to tu się niestety nie uda,bo wszyscy są nie zadowoleni bo chyba życie mają nudne i wyrzucają swoją złość na innych to szybciej czas płynie.Pozdrawiam tych nie zadowolonych jak chcecie ulepszać świat to zacznijcie od siebie a innym dajcie oddychać świeżym powietrzem nikt nie musi waszego smrodu wąchać wszyscy winni tylko nie wy,no ale cóż niektórzy głowy mają po to żeby deszcz do środka nie padał.

zj
@Monika 09.05.2014 22:52

daj fona to podzielę się z tobą newsami, a warto

ja też

ja też tam pracowałam i nie polecam,(usunięte przez administratora)naprawdę unikajcie tej firmy.

ja też

ja też tam pracowałam i nie polecam, właścicielka jest zwykłą oszustką , naprawdę unikajcie tej firmy.

mirek

jakie uwagi - taka odpowiedź , na nic więcej nie zasługujesz. Twój poziom jest żenujący i uwagi również. Pani Mryniu jeśliś taka odważna to dlaczego chowasz się za nickiem???? Poza tym nikt nikogo do pracy nie zmusza, w tym p.Topolska/ stać mnie na szacunek w przeciwieństwie do połowy uczestników/ - więc tym bardziej mnie dziwi, ze pracujesz dla kogoś kogo nie lubisz????

kiedyś

widzę że poziom osób pracujących tam czyli zachwalających firmę pozostawia wiele do życzenia. (usunięte przez administratora)

mirek

Najwięcej narzekają ci, co w oprócz kloca w sraczu, nic więcej sami nie zrobili...

Aaaa

Nie prawda, wcale nie jest tak jak piszą tutaj wszyscy, jeżeli nie robisz ściem i nie kombinujesz to zarabiasz normalne pieniądze. Co do atmosfery, nie można narzekać dużo się poprawiła od kiedy jest nowa pracownica. Uczciwą pracą dojdziesz do celu.

nici

och wy durne pały co wy tam politykujecie , jak mawiał min. finansów do posłów do roboty ......, w omnibusie jak wszędzie piszą: złoto i brylanty rozdają za ściemy, lewe numery i fałszerstwa , he, he pieniadze za co? do prokuratury was osły podać za fałszerstwa, kurde chyba mnie też .... zagalopowalem się :))

zainteresowana

podaj namiary na te osoby, bo ja też mam problem:(

@zainteresowana 27.08.2014 14:54
podaj namiary na te osoby, bo ja też mam problem:(

(usunięte przez administratora). Teraz to już bedzie tylko lepiej niz było, nie ma osób, które psuły charakter tej firmy i kombinowały za jej plecami!! Proponuje, aby każdy sam się przekonał jak jest na prawdę, a najlepsze jest to, że młode osoby same pytają o pracę i chcą pracować !!

rezzer

ja idę jutro na rozmowę rekrutacyjną. Zobaczymy jak będzie i dam znać bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mnie te negatywne opinie. Jak się nie sprawdzi to się nie dowie :)

tralalala

Co Wy się tak uwzięliście na ten omnibus idźcie do biedronki jak Wam nie pasuje a nie na forum swoje wypociny piszecie.(usunięte przez administratora)

Ankieterka

Nie do końca rozumiem oburzenie. Rotacja? A gdzie jej nie ma? Wszystko zależy od rzetelności pracownika. Tyle. Ja pracuję od roku. Stawki jak wszędzie, wypłacane pieniążki zawsze. Może i racja , nie w przeciągu miesiąca, ale błagam Was, to nie praca na utrzymanie a dorobek. Za dojazdy zawsze miałam ładnie płacone. Potraceń praktycznie wcale, wpadki były na początku -mój błąd i tyle. A to że wam obcinają? Jesteś tak pewny że all przeprowadzone zgodnie ze scenariuszem? Jak dla mnie, im mniejsza konkurencja wśród ankieterów tym lepiej, także trwajcie w negatywnej opinii. Zdrówka życzę.

marcin

Za to teraz pracuje tam również miła i symaptyczna blondynka, i zupełnie inaczej od razu się zrobiło w tym biurze :)

pietrusia2

Pietrusia ty po polsku mowic:)) haha to i moze ankiety tak robic jak mowic

pietrusia

Najgorsza firma w jakiej pracowałam, zero profesjonalności, aatmosfera tragiczna, (usunięte przez administratora)Ostrzegam wszystkich przed ta firma!

kirykusownik
@pietrusia 09.01.2014 20:54

Ankieterka
@kirykusownik 07.02.2014 19:24
durna ty (usunięte przez administratora)napisz coś konkretnie dla ludzi a nie swoje wypociny z kina wzięte.....................

no tak jaki rozum takie zdania, nic komentować nic dodać tylko w lustro spojrzeć :)

hihi

pasz rację stawiasz kolacje, a na marginesie mnie też wyrzucili bo ściemniałam i mogą mnie pocałować, zresztą takie pierdoły jak ty też, idziemy do biedronek

Milka

Gdzie można przeczytać o Topolskiej?

Maja

Ja tam nie wiem kasę dostaję praca jest i czego chcieć więcej nie o to chodzi,że chwalę tą firmę pracowałam u gorzej płacącego koordynatora dlatego nie narzekam a stawki jak stawki jak wszędzie.

Basia

Praca jest, mają jej dużo, ale jej jakość pozostawia wiele do życzenia... Stawki mocno zaniżone. Wypłaty w miarę na czas, ale bardzo okrojone, bo podobno coś było nie tak, ale co, tego już dowiedzieć się nie można... Atmosfera okropna,(usunięte przez administratora)... Nie polecam.

wykorzystana

(usunięte przez administratora)CZY NIGDY WAS NIE ZASTANOWIŁO DLACZEGO JEST W TEJ FIRMIE TAKA ROTACJA ANKIETERÓW? (usunięte przez administratora)

abba

Aj tam narzekacie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Przecież nikt nie każe pracować przy ankietach. Znajdżcie sobie inne zajęcie i tyle po co to ciągle narzekać.

wiktor

no widze ze ktos nadrabia zeby ta firme pokazac w kolorowych obrazkach fakt w lodzi hca tylko (usunięte przez administratora) do pracy tylko rewolucja nas uwolni od tych (usunięte przez administratora)

pawel

mnie się kasa zgadza, robota jest - nie narzekam

abba

(usunięte przez administratora), a kase dostaje i w sumie za to co dostaje to sie zgadza ale pilnuje żeby sie zgadzała.

miłosz

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawdato tez prawda

ANKIETERKA NOWA

no i tu Cię zdziwię, bo i pieniądze się zgadzają, i umowę dostałam- a co fajniejsze - dostałam również za ankiety robione w grudniu - w żadnej firmie nie dostałam tak szybko i rzetelni kasy , pracuję dalej:)))))

audytorium kom

WItaj a powiedz dostałaś tą umowę do ręki ? I zawsze Ci się pieniązki zgadzaja

abba

jakieś głupotki tu piszecie najpierw wymagajcie od siebie a potem oglądajcie się na innych dla mnie ok

bimbał

ja wiem, że dobrzei terminowo płaci Firma"Własna" :)

mlody

a które takie solidne i terminowe?

MW

Co wy (usunięte przez administratora) ludzie. Pracuję w tej firmie od dawna i krew mnie zalewa jak czytam te brednie. \\\"Omnibuska\\\", jak ktoś głupi nazwał osobę kierującą rozdziałem ankiet jest bardzo ok. Nie jest to lekka praca, ale zawsze wiem za ile jest ankieta i przede wszystkim staram się nie oszukiwać podczas robienia ich. A wy (usunięte przez administratora), którzy tylko chcą, aby im dawać wszystko na tacy to palnijcie się w głowę. Jeśli jesteś źle potraktowany i niesprawiedliwie masz prawo iść do sądu i tyle. He i tu przychodzi zaduma.... oszukiwałem (łam) - prawda.... , dlatego łatwiej jest tu brednie wypisywać niż się do prawdy przyznać.

młody

zrobiłem jedną sztukę tajnego i dostałem o dziwo kasę wziołem drugiego chyba będzie dobrze!

kasi

sorki, pomyliłam firmy- miałam na myśli smg- strasznie tną i niepłaca całe miesiące....

Zostaw opinię o Omnibus - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omnibus