Flevoplant Polska Sp. z o.o.

Adres: 8, 66-535 Duraczewo

NIP: 5992813759 REGON: 211266128 KRS: 0000168142

Flevoplant Polska Sp. z o.o.

Opinie o Flevoplant Polska Sp. z o.o.

Evelope

A wiadomo jak było w zeszłym roku? Pewnie w tym będzie podobnie jak nie identycznie, oby tylko lepsze pieniądze płacili.

krzysiek

Chciałbym się do wiedzieć u was czy jest już praca sezonowa i czy są jeszcze przyjecia ,a tak że chce wiedzieć czy jeżdzi do pracy autobuś z Drezdenka i o której zaczyna się praca.Dziekuje.

Zostaw opinię o Flevoplant Polska Sp. z o.o. - Duraczewo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flevoplant Polska Sp. z o.o.