"FLEVOPLANT POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Duraczewo

Opinie o "FLEVOPLANT POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Evelope

A wiadomo jak było w zeszłym roku? Pewnie w tym będzie podobnie jak nie identycznie, oby tylko lepsze pieniądze płacili.

krzysiek

Chciałbym się do wiedzieć u was czy jest już praca sezonowa i czy są jeszcze przyjecia ,a tak że chce wiedzieć czy jeżdzi do pracy autobuś z Drezdenka i o której zaczyna się praca.Dziekuje.

Zostaw opinię o "FLEVOPLANT POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Duraczewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "FLEVOPLANT POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ