Karczma "ZBYCH" Zbigniew Podolak

Żarów

Opinie o Karczma "ZBYCH" Zbigniew Podolak

Jak wygląda rekrutacja w firmieKarczma "ZBYCH" Zbigniew Podolak , bo od dawna nie pojawiały się nowe opinie? Może ktoś z nowych pracowników podzieli się informacjami na temat pracy w firmie?

Uczciwy
@admin 24.07.2016 15:10

Pracowałam tam kiedyś jakiś rok temu to nie płacą tylko dają zaliczki napiwki zabierają dla siebie przez przepracowane 11 godzin nawet przerwa mi się nie należało o telefonie nie wspomnę bo nie można nosić przy sobie ani nawet dzwonić. To nie 18 wiek tylko 21. Nie polecam.zadnej dziewczynie pracy.

Zostaw opinię o Karczma "ZBYCH" Zbigniew Podolak - Żarów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karczma "ZBYCH" Zbigniew Podolak