Karczma Zbych Zbigniew Podolak

Żarów

Karczma Zbych Zbigniew Podolak

Opinie o Karczma Zbych Zbigniew Podolak

Obserwator

Wlascicielu Zbychu! Przestan okradac kelnerki z napiwkow. One sie naleza za mila obsluge, a nie za smaczne danie jak pan twierdzi. Jakosc dania powinna byc w cenie. Kolejnym nieporozumieniem jest obsluga kasy. Dlaczego kelnerka tego nie moze robić? Jesli pan moe ufa swoim pracownikom, to lepiej od razu ich zwolnic lub nie zatrudniac wcale. A wisienka na torcie jest ten koczowniczy (usunięte przez administratora) przy wejsciu do "karczmy" skladajacy sie z lezakow...brakuje tam parasola i parawanu. Prosze pomyśleć o tym.

Obserwator
@Obserwator 01.10.2018 09:48

Czyzby slowo oboz bylo zakazane na tym forum? Chodzilo mi o biwak, miejsce wypoczynku, a nie miejsce przymusowej pracy :) ach ta autokorekta.

Jak wygląda rekrutacja w firmieKarczma "ZBYCH" Zbigniew Podolak , bo od dawna nie pojawiały się nowe opinie? Może ktoś z nowych pracowników podzieli się informacjami na temat pracy w firmie?

Uczciwy
@admin 24.07.2016 15:10

Pracowałam tam kiedyś jakiś rok temu to nie płacą tylko dają zaliczki napiwki zabierają dla siebie przez przepracowane 11 godzin nawet przerwa mi się nie należało o telefonie nie wspomnę bo nie można nosić przy sobie ani nawet dzwonić. To nie 18 wiek tylko 21. Nie polecam.zadnej dziewczynie pracy.

Zostaw opinię o Karczma Zbych Zbigniew Podolak - Żarów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karczma Zbych Zbigniew Podolak