Termo-Precyzja sp.j.

Opinie o Termo-Precyzja sp.j.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Termo-Precyzja sp.j.?

Kakaja Nowy wpis

Rozmowa z szefem, przedstawienie profilu firmy, warunków, kilka ogólnych pytań na temat tego co produkują, jeżeli to stanowisko w laboratorium to jeszcze kilka pytań od kierownika.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Termo-Precyzja sp.j.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Gracjan Nowy wpis

Nie słyszałem, żeby ktoś został zwolniony. Pracownicy sami odchodzą

Czy jest możliwość pracy w Termo-Precyzja sp.j. na część etatu?

Jisa

A na jakim stanowisku?

Sylwia
@Jisa

Czyli są takie gdzie można a gdzie nie bardzo? Elastyczność etatów dotyczyłaby stricte biura czy jedzie produkcja wchodziłaby w grę?

Fifarafa
@Sylwia

Jak pogadasz z szefem to może na każdym stanowisku się da

Konrad

Chciałbym sie dowiedzieć jak wygladaja zarobki oraz obowiązki w dziale zakupów? Jakie są ścieżki awansu oraz jaka panuje atmosfera w pracy

Nik
@Konrad

Nie ma awansu bo jest tylko jeden pracownik działu zakupów i nie ma żadnego stanowiska nad nim. Zajmujesz się zamawianiem materiałów do produkcji czujników. Spędzasz całe dnie na szukaniu odpowiednich części, przewodów, rur, rezystorów itp. aby pod koniec dnia dowiedzieć się, że nie pasują one szefowi. A spróbuj zapomnieć czegoś zamówić. Atmosfera jak w typowym Januszexie z PRLu.

Zuzanna
@Nik

to ile ogólnie w firmie jest pracowników skoro dział zakupów to tylko jedna osoba?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Termo-Precyzja sp.j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Wiecie, czy Termo-Precyzja sp.j. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Odpowiedź

W tej firmie nie ma pracy zdalnej. Dostajesz telefon służbowy i laptopa, ale to tylko na dziale handlowym.

Bartosz
@Odpowiedź

A jak to wyglądało w trakcie lockdownu skoro mówisz że nie pracujecie zdalnie?

@Bartosz

Maseczka na twarz, dezynfekcja dłoni, pomiar temperatury na wejściu do firmy i nie straszne nam żadne lockdowny.

Coco
@Bartosz

A o jaki konkretnie dział Ci chodzi? Bo dział produkcji i laboratorium normalnie działały w czasie lockdownu. Pracownicy działu handlowego przychodzili na zmianę, część dni pracując w domu przez jakiś czas.

Bartosz
@Coco

Aaa okej, chyba że tak :) No właśnie bardziej o ten handlowy mi chodziło, bo produkcja to wiadomo że w domu nie ma opcji żeby pracować :)

Bro
@Bartosz

Wiadomo produkcja nie stanie heh

Jadwiga Lasek

Czy ktoś może napisać coś o pracy w laboratorium w Termo-Precyzja? Jak w praktyce wygląda praca metrologa? Widziałam że laboratorium jest certyfikowane państwowo, może ktoś coś więcej o tym napisać?

Jak wygląda ścieżka awansu w Termo-Precyzja sp.j.?

Nie ma awansów w Termo-Precyzji. Firma jest mała, hierarchia pracownicza płaska. Możesz co najwyżej dostać dodatkowe obowiązki osoby, która nie radzi sobie na swoim stanowisku. Oczywiście za te same pieniądze.

Tymek

Ktoś opisze jak aktualnie pracuje się w firmie? Jak wyglada praca na stanowisku programisty CNC ? Warto składać CV?

Janek

Firma chyba padła. E-mail głuchy, ogłoszenia o prace widnieją, ale to tylko ściema. Nikt nie odpowiada na przesłaną aplikacje.

Tetra
@Janek

Firma istnieje i ma się dobrze. Po prostu odzew na zamieszczone oferty jest tak duży, że szefostwo nie ma możliwości odpowiadania wszystkim.

Zosia

Witam chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca na produkcji w tej firmie?jakie są realne zarobki I umowa na początek???

Natt

Trzeba mieć jakieś doświadczenie na produkcji? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Widzę że pojawiło się ogłoszenie na produkcję na jedną zmianę. W jakich godzinach?

Ewelina

Witam właśnie będę zaczynać pracę w tej firmie, czy ktoś mi napisze ile się naprawdę zarabia, pierwsza umowa ma być do końca roku zlecenie, czy później jest umowa o pracę???? Jak wygląda proces na produkcji?? Czy jest trudno i ciężko, co wogole trzeba tam robić

Kubik

Czy po okresie próbnym jest podwyżka?

Marik1234
@Kubik

To zależy. Jeżeli wykonujesz swoją pracę poprawnie, ale na umowie wstępnej nie zgodziłeś się pracować za pieniądze jak na kasie w supermarkecie, to nie prawdopodobnie nie dostaniesz podwyżki. Przy ewentualnej podwyżce nie ma też co liczyć na więcej niż 200 złotych.

Bogdan
@Marik1234

Skoro nie zawsze można starać się o podwyżkę, to czy jest możliwość uzyskania wyższych dochodów ubiegając się o premie lub za ekstra zapłatę za nadgodziny? Liczę na Twój komentarz.

Zuza

Czy naprawdę nie potrafimy cieszyć się z pracy w dobrej firmie tylko narzekać potrafimy?

Malina

A na jakim stanowisku

Kubik
@Malina

Pracownik laboratorium - metrolog

Alicja

Jakie benefity oferuje Termo-Precyzja Sp. J.? Na jakie dodatki może liczyć pracownik?

karol

Adari' zezeli chcesz aplikowac na Doradzce technicznego to musisz miec 2letnie doswiadczenie w sprzedaży

Adari

Te czujniki w Termo to jest jakiś high-tech czy taka mechanika z kawałkiem chińskiej płytki? Pytam bo chciałbym wiedzieć czy jest tam praca dla inżyniera i jakieś perspektywy na rozwój? Czy osoba z dobrą znajomością rysunku technicznego i umiejętnościami obsługi narzędzi do projektowania się tam przyda? Zastanawiam się czy warto wysyłać CV jak nie ma akurat naboru na kogoś takiego, tak na przyszłość gdyby potrzebowali?

Ok

Szczerze, to pracuje w chwili obecnej w T-P i tak naprawdę, to złego słowa nie mogę powiedzieć. Czy szefostwo wymaga? - tak. Czy pilnuje, żeby nie było za dużo przerw? - tak. Ale z drugiej strony nie ma problemu jak ktoś się źle czuje wyjść wcześniej z pracy, albo na chwilę wyskoczyć coś załatwić. Płatności w terminie, umowa o pracę, fajna atmosfera. Szefowie skarcą jak jest źle, i pogłaszczą jak jest dobrze. W mojej ocenie nie ma się za bardzo na co skarżyć.

Luizjana

Produkcja wszelkich przemysłowych czujników temperatury jest na pewno bardzo wymagająca - co i rusz mogą pojawiać się nowe projekty, urządzenia o innych parametrach, także sytuacja jest na pewno dynamiczna. Dzięki temu w firmie chyba nie można narzekać na innowacyjność. Ciekawe tylko jakie warunki oferowane są pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Termo-Precyzja sp.j. - Wrocław

• Jak się pracuje w Termo-Precyzja sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Termo-Precyzja sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Termo-Precyzja sp.j.