TGS TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA

Bytom

Opinie o TGS TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA

sół

jeśli atmosfera jest wporządku @Hohla to juz jestem uspokojona. Bo dla mnie to naprawdę mega ważny aspekt

Hohla

Atmosfera w firmie jest w porządku, ale na wyższych szczeblach a zwłaszcza w kadrach nikt nigdy nie słyszał o czymś takim jak kodeks pracy. Poza tym na każdym kroku widać skąpstwo właściciela firmy.

emilio

Dziedobry pracowałem w firmie TGS.Pracowalo mi się dobrze.Kierownicy byli wporzadku a przedewszystkim kierownik Ryszka Krzysztof.Zarobki były może niezbyt ale oglnie praca okey,pozdrawiam chopcow z PLC

raz 2 trzy

szkoda słów:(

Zostaw opinię o TGS TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TGS TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA