Opinie o TGS TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA w Bytom

TGS TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA
2 5 14 5 1
Witold Nowy wpis

A może młodzi pracują dobrze i firma potrafiła to docenić?

TakNie4
bello Nowy wpis
@Witold

ty się nie odzywaj bo wyjdą na jaw twoje wałki na kiermaszu

Tak2Nie
kkkk Nowy wpis

pracownicy planują zbiorowo wziąć kilka dni na zadanie w te same dni bo nowy pracownicy maja ta sama kasę co ludzie z dużym stażem .Jak robota stanie na kilka dni to może komuś się oczy otworzą .

Tak50Nie

Tak105Nie

Dorota Nowy wpis

Widzę, że masz zastrzeżenia co do niektórych pracowników, możesz wyjaśnić, dlaczego według Ciebie tej osoby nie powinno być? Rozumiem, że ogólne warunki Ci odpowiadają, a na jakim stanowisku pracujesz? Wcześniej na forum pisano o niskiej temperaturze w magazynie, czy teraz jest już lepiej?

Tak1Nie3

Dorota

Kto może jeszcze wypowiedzieć się o firmie? @Zmarznięta, a napisz proszę jaka panuje atmosfera w firmie pomiędzy pracownikami? @Beton, firma aktualnie rekrutuje, jak przebiega sam proces rekrutacji? Jakie wymagania stawiają nowemu pracownikowi? W jakich godzinach odbywa się praca? Podzielcie się proszę opinią.

Tak1Nie

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w TGS TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

Ja

Premia pomniejszana za dni kalendarzowe Zwolnienia chorobowe Od1 do 5 dni-100,00 zł Od 6 do 10 dni-200,00zł Od 11 do 15 dni-300,00zł Od 16 do 20 dni-400,00zł Od 21 do 25 dni-500,00zł Od 26 do 31 dni-cała premia Zasiłek ojcowski 1 tydzień potrącenia 200,00zł 2 tygodnie potrącenia 400,00zł Zapraszamy do współpracy;) ps co na to Pip, i co na premie pod stołem US.

Tak29Nie

anonymous

TGS z perspektywy klienta: Nie polecam tego sklepu. Mimo zrobienia na mnie dobrego pierwszego wrażenia i zachęcenia mnie zniżkami okazało się, że dostarczono mi uszkodzony sprzęt i mimo czasu na zgłoszenie uszkodzenia to potraktowano je jako reklamację przez serwis. Strata sporego okresu czasu i nerwów. Wina była zrzucana to na dostawcę to na Cersanit producenta a ja jako klient pomiędzy z uszkodzonym sprzętem. Finalnie po kilku groźbach i prośbach sprawa została przyspieszona i rozwiązana na moją korzyść, bez jakiejkolwiek rekompensaty za straty. Finalnie rozwiązanie sytuacji przeciągnęło się o ok 3 tyg. W sytuacji dostarczenia sprzętu z uszkodzoną ceramikom, sprzęt powinien zostać wymieniony od ręki w trybie natychmiastowym, zwłaszcza iż koszt poniesiony za niego był nie mały. Także szukanie winnego między pracownikami firmy, transportem oraz producentem jest bardzo "przyjemnym" doświadczeniem.

Tak6Nie

anonymous
@anonymous

Mowa o TGS Bielsko-Biała, Cyniarska.

Tak1Nie

Michal

Jestem właściciele firmy transportowej. W dniu dzisiejszym tj. 21.12.2017r miałem "okazję" dostarczać towar do TGS Bytom Obsługa i chamstwo magazynierów to jakiś skandal ! Już nie wspomnę o tym jak Panowie schludnie wyglądają.... Miałem wcześniej okazję robić zakupy w tgs i jako klient byłem potraktowany aż zbyt uprzejmie.... Ale to co mnie spotkało dziś to jakiś skandal.... Magazynierzy wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają....

Tak7Nie

sół

jeśli atmosfera jest wporządku @Hohla to juz jestem uspokojona. Bo dla mnie to naprawdę mega ważny aspekt

Hohla

Atmosfera w firmie jest w porządku, ale na wyższych szczeblach a zwłaszcza w kadrach nikt nigdy nie słyszał o czymś takim jak kodeks pracy. Poza tym na każdym kroku widać skąpstwo właściciela firmy.

Tak5Nie

emilio

Dziedobry pracowałem w firmie TGS.Pracowalo mi się dobrze.Kierownicy byli wporzadku a przedewszystkim kierownik Ryszka Krzysztof.Zarobki były może niezbyt ale oglnie praca okey,pozdrawiam chopcow z PLC

raz 2 trzy

szkoda słów:(