Cafe Racer - Salon Kawasaki

Łomianki

Opinie o Cafe Racer - Salon Kawasaki

Natalia

@78 ten wątek gromadzi opinie o Cafe Racer - Salon Kawasaki. Swego czasu byłeś zainteresowany nim, ale nikt nie odpowiedział na Twoje pytania. Czy możesz przedstawić użytkownikom forum swoje doświadczenia z tą firmą?

to o której firmie w końcu tutaj rozmawiamy? czy ten cafe racer to jest autoryzowany salon i serwis motocyklowy marki Kawasaki? napiszcie pilne bardzo

PRAWDA

Jak tego nie nazwać oszustwem? sprzęt trzy razy w waszym serwisie posprzedażowym, TRZY RAZY TA SAMA USTERKA a pracownik serwisu w karcie przyjęcia do serwisu wpisuje CELOWO (był swiadomy bo zwracałem uwagę dwa razy) różne usterki jako podstawę przyjęcia do serwisu. To jeszcze nie koniec

Wystarczy spojrzeć na daty wypowiedzi. za dużo czasu nie upłynęło. a orientuję się bo to ja sprzedawałem a nie lubię jak nazywa mnie ktoś oszustem.

Co do zgubienia umowy to się zdarza, przepraszaliśmy milion razy. Motocykl miał podany nr VIN w ogłoszeniu, klient kupił go w bardzo atrakcyjnej cenie. VINu wcześniej nie sprawdził. Nie było napisane nigdzie, że jest bezwypadkowy. Wysłaliśmy Pana do serwisu Kawasaki w klienta okolicy (południe Polski) i zdeklarowaliśmy pokrycie przeglądu przedzakupowego jeśli mechanik stwierdzi, że był poważnie uszkodzony. Od tamtej pory klient nie zadzwonił więc motocykl był w pełni sprawny i bezpieczny. W niektórych stanach US szkoda całkowita stwierdzona jest w przy każdym powypadkowym motocyklu. a ten egzemplarz miał tylko szlif.

robert

Kupiłem u nich motocykl KAWASAKI VN2000 VULKAN na początku zgubili umowę kupna ,potem przesyłali mi miesiąc nową ,na końcu okazało się że motocykl był po wielkim dzwonie,czyli po szkodzie całkowitej ,nie zamierzam tak tej sprawy zostawić,salon firmowy KAWASAKI OSZUŚCI.

Cafe Racer

Winnico a Cafe Racer S.J. to dwie różne firmy

aaa

Klient - 2010-07-21 02:37:59 Powiem krótko: właściciel to straszny buc; po 20tu sek rozmowy z nim ma się ochotę wyjść z salonu Po sposobie w jaki traktuje klientów trudno mi sobie wyobrazić, żeby był dobrym pracodawcą.zgadzam się z przedmówcą pracodawca jest nie odpowiedzialny, obiecuje a później nie dotrzymuje słowa nie warto zadawać się z tą firmą Winnico Sp. z.o.o ta firma prowadzi ten salon kawasaki

Magier

Bardzo dobre wrażenie, mimo, że moto po mocnym szlifie, nie chcieli mnie naciągnąc. Zadengo cwaniakowania, po ludzku i profesjonalnie. Polecam>

nowy

Witam NIE POLECAM tego salonu, bardzo niekompetentni ludzie zamawiałem część do motocykla na które czekałem ze 3 tygodnie, a miało być 3 dni. Kolejne część znów to samo. Zobowiązują się że zadzwonią do klienta a nie dzwonią. Warsztat TRAGEDIA zdejmowali mi łożysko, nie mieli ściągacza dorabiali sciągacz 40 minut i policzyli sobie za dorobienie sciągacza!!!! jako za roboczogodzinę więc ściągniecie 3 łożysk czyli jakieś 5 minut kosztowało mnie 90pln zamiast 20pln no jaja!!

Klient

Zostaw opinię o Cafe Racer - Salon Kawasaki - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cafe Racer - Salon Kawasaki