Garex. sp. zo.o.

Swarzędz

Opinie o Garex. sp. zo.o.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@jjjjjjjjjjjfffffkkkk, podsumowując możesz polecić pracę w owej firmie?

gugu
użytkownik zarejestrowany

standardowo ci przyjacielu odpowiem że wszystko zależy od stanowiska jakie piastujesz w firmie. w transporcie i spedycji wielkie pieniądze są możliwe.

jaro

może ktos napisać coś o firmie garex? czy można zarobić dobre pieniądze za przyzwoita prace czy sobie lepiej głowy nie zawarwcac bo te wczesniejsze opinie to raczej dno.a jesli to jak jest na pojedyńczej obsadzie?

jjjjjjjjjjjfffffkkkk

pracuje w Garexie już kilka miesięcy i musze przyznać że atmosfera w pracy sie poprawiła. Idą kierowcy na ręke przy zjazdach, jak trzeba zostac dłuzej w domu to nie ma problemu, kasa zawsze na czas a i jakas premia zawsze wpadnie... diete podniesli wiec nie wiem na co narzekac.. a robota jak wszedzie robic trzeba. (usunięte przez administratora)

kierowca

Witam. Pracuje od ponad roku i powiem tak ze wzedzie dobrze tam gzdie nas nie maw. W kazdej firmie sa jakies promemy. Moje zdanie na temat tej firmy jest ok glownie wyplaty sa 100% na czas a pracowac trzeba w zadnejfirmie nie posadza. odnosnie tacho to sam kierowca tego pilnuje jezeli konczy mu sie czas to zjezdzam na parking. Wszystko na luzie wiadomo ze trzeba dojezdzac na czas rozladunku ale jezeli cos sie wydarzy na trasie ze nie dojedzie to nikt glowy nie urwie. Pozdrawiam.

bubu

Witam Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie - wrażenie nieprzyjemne, babki które przeprowadzały rozmowie jakieś naburmuszone, szło wyczuć ciężką atmosferę. Praca jako dyspozytor - dwie zmiany, praca także w soboty a chcą płacić śmieszne pieniądze.

kierowca

Jak się z Tobą skontaktować? Co masz do zaoferowania po potrzebuje pomocy w tym temacie

KSIWKKSDK

BARDZO ZLA ATMOSFERA I BARDZO ZLE SIE TAM PRACUJE

Zostaw opinię o Garex. sp. zo.o. - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Garex. sp. zo.o.