Lift Service

Lublin

Opinie o Lift Service

Iwona

Znalazłam na stronie Lift Service ofertę pracy na stanowisku sekretarki/arza. Pracodawca wymaga od kandydata znajomości języka angielskiego i opcjonalnie włoskiego. Jak myślicie jakie warunki zatrudnienia mogą zostać zaproponowane przyszłemu pracownikowi na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy osoba na tym stanowisku często będzie miała styczność z j. włoskim?

Iwona

@Henioco takiego zmieniło się po zmianie kierownika? Jak obecnie wygląda praca w Lift Service? Mógłbyś powiedzieć jakie są jej plusy i minusy?

Henio

Jeśli chodzi o produkcję, to jak kierownikiem był Paweł L było całkiem fajnie, mimo napinki terminowej gość znał się na robocie i od strony produkcji i od strony technicznej. Po prostu typowy kierownik. Jak go zwolnili to zrobili sobie kaszanę i teraz jest DUPA ...

Iwona

@Kapiszon udało Ci się dostać pracę w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny do Lift Service.

Kapiszon
@Iwona 03.04.2017 12:06

Nie udało się

Pracuś

Firma naprawdę wporządku, pełny socjal, dwa związki zawodowe i ogolna atmosfera fajna. Tylko płace pozostawiają wiele do życzenia. Jak by nie różne dodatki typu za,, nie palenie,, czy premie kwartalne było by kiepsko.

Zainteresowany
@Kapiszon 27.02.2017 07:05
To 6000 brutto to podstawa, oczywiście, z dyżurami i dodatkami typu nadgodziny i za roboty dodatkowo płatne co miesiąc można w...

Od 5000 do 8000 brutto ?

Kapiszon
@Zainteresowany 27.02.2017 14:44
Od 5000 do 8000 brutto ?

Źle mnie zrozumiałeś, mówiłem że podstawa 6000 brutto, a realne zarobki netto co miesiąc mogą wynosić od 5000 do 8000 PLN.Fersztejn?

Elevator

Dźwigi mają przyzwoite,jakość,wykonanie ok.lecz zarobki dno,żenada itp.,jak 6 lat temu w biedronce.

Anonymous

No Brygadzista to pijaczyna nic więcej nie zna się na robicie.Można go zastąpić pierwszym lepszym elektronikiem elektrykiem z ulicy i nie potrafi rozmawiać z ludźmi itp.

Kaznodzieja !!!

Cha! Cha! Cha! Cha! Cha! Cha! Dobre BRYGADZISTE uśmiałem się po pachy, on dopiero potrafi człowiekiem sterować byście mieli prace, żeby było dobrze to im głośniej krzyknie tym lepiej, pewnie sam to pisał (chyba że coś się zmieniło i go ktoś usadził). Tam powinna posiedzieć np. Pani Basia ale w przebraniu żeby każdy zachowywał się naturalnie, wszyscy wiedzą o co chodzi, dopiero by się zaczęło poleciało by troszkę osób "z klanu" za mobbing itp. i pensje by się wyrównały dla pracowników, a kierownik radzi sobie dobrze tylko jest między młotem a kowadłem (a chce dobrze), każdy wie kto go pragnie wysłać na wcześniejszą :). Szkoda że włoch nic nie wie bo fajna firma i praca ale klan ją niszczy. Brygadziste, dobre !!!

x

X

cinquecento Pro-life

Gien i Heniek -jeśli taka jest sytuacja to pozostaje zgłosić to do wyższych przełożonych kierownika i niech oni zaprowadzą tam jakiś ład i porządek.Jak to nie poskutkuje to udać się do odpowiedniej instytucji państwowych ,oni na pewno sobie z nimi poradzą . A Pan Tadeusz jak nie umie sam być kierownikiem na swoim dziale to wygląda na to "nie odpowiednia osoba na ,nieodpowiednim stanowisku" . Niech idzie na przed wcześniejszą emeryturę (w końcu PIS mu to umożliwił) , a na jego miejsce niech wskoczy n.p zastępca kierownika ,Brygadzista albo sami wybierzcie najodpowiedniejszą osobę z pośród grona pracowniczego.Bo jak tego nie uczynicie to się zagryziecie

Heniek

Gien masz rację w 100 % ale i tak się nic nie zmieni klan nad tym czuwa

Gien

Tragedia na dziale Elektronicznym 6 osób pracuje tam z rodziny założyli sobie tam klan rodzinny sterują Kierownikiem Tadeuszem J Który nie ma nic do powiedzenia oni wszystkim sterują mają najwyższe stawki dają sobie podwyżki a inni na nich pracują szef Włoch nic nie wiem i na dziale Sterowań Elektronicznym Panuje Mobing Bo kierownik jest sterowany Klanem Rodzinnym i się boi o stanowisko bo zostało mu 5 lat do emerytury zero podwyżek

liftowiak

Smieszne zarobki bez zadnych podwyrzek nie przekraczajace 1800zl zastraszanie pracownikow mowiac ze na twoje miejsce jest 15 innych czekajacych za brama siech na sali ogulnie lipa jest w tej firmie nic dobrego omijajcie ta firme szeroki lukiem jesli nie chcecie sie denerwowac przez brak pieniedzy wyzyskiem i szantazem omijajcie lift jak bym mial szanse sam bym zmienil prace

amk

Wydaje mi się, że ostatnio i tak nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy @narta, więc rotacji aż takiej nie było.

Konserwa

Jak szukadz roboty, to zaprasxam do Otis-a

Wróbel

To chyba ją przejadają, bo nie widać u nich żadnych ruchów, jak by byli zachibernowani

Wróbel

Nie ma u nich przyjęć, nic nie stawiają ani nie modernizują ( przynajmniej ja nic o tym nie słyszałem ostatnimi czasy) jak się trafi na jakąś ich windę to jest ona z przed klkunastu lub kilku lat nowych nie stawiają prawie wcale, zastój u nich panuje...ogólnie dno i wodorosty, rozwój na poziomie zero a zarobki naniższe w branży.

Roman

A na jakie zarobki może liczyć konserwator z UDT jedynką + hydrauliki, i jakie są szanse zatrudnienia w lift servis warszawa?

Kamil

Leon - troszkę mijasz się z prawdą ,Firma nikogo nie docenia ,zarobki od 10 zł na start do (18 zł przy 25 latach pracy ) w biurze od 2500 w góre .Zatrudniani ludzie to rodzina ,rzadkość z zewnątrz .W firmie panuje hasło "SZYBKO ,TANIO i BEZBŁĘDNIE" . Jest premia za niepalenie, są bony na święta, ubezpieczenie również -były kanapki i soboty płatne 100% , ale oszczędności i chciwość zrobiły swoje .Co do atmosfery to różnie to bywa co drugi tydzień jest dość nerwowo -(szew zjeżdża) .Praktykanci-(Sprzątaczki)odwalają czarną robotę za pracowników-nie wiem czy któryś z nich po za sprzątaniem się czegoś innego nauczy.

Leon

Cześć Pracuję w Lifcie ponad 10 lat. Lift Service to: produkcja, montaż i konserwacja. Firma potrafi docenić zaangażowanie i umiejętności pracownika. W sezonie letnim pracuje u nas wielu praktykantów. Jest premia za niepalenie, są bony na święta, dobre ubezpieczenie w zależności od stanowiska tel komórkowe. Płace na przyzwoitym poziomie.

Warszawiak

Liftserwis to firma która stosuje marketing oczerniania przeciwnika. Dobra rada , u siebie w Lubelskim możecie tak sobie robić, a tu w Warszawie nie mam miejsca na takie cham...

czesc lift service jest to firma [usunięte przez admina] przez duze g tak jak poprzednik napisal nie macie znajomosci bedziecie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na umowe zlecenie trzymajcie sie zdala od tej firmy

Ciapa

anonim - 2009-04-29 17:19:27 Dodaj opinie o Lift Service - Lublin, Polska. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.Trzymajcie sie z daleka jak niemacie znajomości, będziecie [usunięte przez admina]na zleceniach za najniższą stawkę i budować rzymskie imperium,

Zostaw opinię o Lift Service - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lift Service