EKO-GARTEN Grzesik Barbara

Lipnica Górna

Opinie o EKO-GARTEN Grzesik Barbara

ktoś

Pracowałam w tym kołchozie,jednak nie długo,bo z tym chorym człowiekiem nie da się wytrzymać,czytałam książkę o stalinie,jednak właściciel kołchozu w Lipnicy Górnej,jeszcze gorszy.Jak by mógł to pracowałby całą dobę,gdyby na jarmarku w Lipnicy sprzedawali baty to kupił by i stałby nad swoimi parobkami. Najlepiej by był zadowolony gdyby ludzie pracowali za kromkę chleba. Człowiek bez serca, bez sumienia,orogadzki i bezczelny,przez byłego proboszcza stawiany jako przykład wzorowego,parafianina i katolika.A Pan Grzesik to największy kręt i oszust.Swój swojego znajdzie,obaj po jednych pieniądzach i pieniążki lubią.Jednak Zbynio udał się do Warszawy,i biedny Grzesik nie ma kolesia w pobliżu.Obaj szubrawcy po jednych pieniądzach. Nie polecam pracy w tym kołchozie.Pozdrawiam

ania2@16l.pl

Zgadzam się z wyżej wymienionymi opiniami,to jest największy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jaki istniał na świecie,a właściciel to hitler dwudziestego wieku,bezwzględny i bezszczelny nie liczący się z nikim,goni ludzi jak zwierzynę bo tylko chodzi mu by miał pełny wór.

ktoś.

Zgadzam się w 100% z powyższą opinią. Totalna porażka praca po kilka set godzin w miesiącu za kilka zł/h. Wszelkie środki ochrony indywidualnej typu buty ubranie rękawiczki wpisywane są na zeszyt a później odbijane od wypłaty. Praca w tygodniu po kilkanaście godzin dziennie plus wszystkie soboty po 9. Będąc na rozmowie obiecują cuda niewidy. Praca bardzo ciężka w trudnych warunkach ( deszcz, upał). Na końcu obiektywnie podsumowując ZDECYDOWANIE NIE POLECAM WRĘCZ PRZESTRZEGAM. Na koniec pytanie do właścicieli do ich sumienia. Proszę choć na chwilkę wcielić się w sytuacje waszego pracownika który pracuję na was po kilkaset h w miesiącu i wszystkie soboty nie ma czasu dla rodziny dla siebie i jest bardzo zmęczony taką tyraczką i na dodatek pracodawca tak go docenia że karze mu płacić za wszystko łącznie z rękawiczkami za kilka zł. Jakby się Państwo czuli będać takim pracownikiem?? Myślę że jest to pytanie retoryczne.Pozdrawiam.

...

Ostrzegam przed pracą w tym kołchozie!!! Firma Eko-garten w Lipnicy Górnej to prywatny folwark właściciela, a ludzie to parobki pracujący za grosze. Zanim podejmiesz jakiekolwiek czynności zażądaj umowy, bo możesz się zdziwić - szef ma złote usta i obiecuje złote góry, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Praca od rana do wieczora sześć dni w tygodniu, także należy zrezygnować z życia prywatnego – bo inna forma nie jest do przyjęcia przez właściciela. Kodeks pracy w tej firmie nie obowiązuje, szef kodeks ma swój w głowie – dotyczy to większości zagadnień. Narzędzia – dobrze przynieść swoje, bo albo ich brak, albo pod kluczem, albo ich jakość ma wiele do życzenia, a jak zgubisz, to ich wartość wzięta chyba z kosmosu – jak większość cen w tej szkółce. Handlowcy w tej firmie, to również tylko kwestia nazewnictwa – na placu robisz wszystko i w każdych warunkach. Właściciel wizjoner – nie potrafi dogadać się z własną żoną (więc daleko do dogadania z pracownikami), większość rzeczy robi się po kilka razy, bo szef chce tak, a szefowa inaczej – brak podstawowej organizacji. Odzież, obuwie - również nie otrzymacie takowej (przynajmniej bezpłatnie). Warunki pracy – czy pali słońce, czy śnieg pada, albo deszcz leje… - no cóż taki mamy klimat, a zrobić trzeba wszystko. Stanowiska pracy – istnieją tylko podczas rozmów kwalifikacyjnych, bo w rzeczywistości robisz wszystko. Zarobki – jak będziesz zasuwał sześć dni w tygodniu od świtu do zmierzchu, to zarobisz, bo stawka godzinowa to kilka złotych . Zapomnijcie o nadgodzinach, czy pracy w soboty powiększone o 50 i 100 %, bo godzina to godzina – za kilka złotych każda. Można również się zdziwić przy wypłacie poborów, że zostanie ona pomniejszona o tzw. niewłaściwe używanie narzędzi za jakąś roślinę uszkodzoną lub zepsutą nieumyślnie. Można wiele jeszcze pisać negatywnego o sytuacji jaką stwarzają właściciele, ale na podstawie powyższego można wyciągnąć właściwe wnioski dla siebie.

Zostaw opinię o EKO-GARTEN Grzesik Barbara - Lipnica Górna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKO-GARTEN Grzesik Barbara