KROSNO - METAL SP. Z O.O. KROSNO ODRZ.

Kamień

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o KROSNO - METAL SP. Z O.O. KROSNO ODRZ.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KROSNO - METAL SP. Z O.O. KROSNO ODRZ.

admin

Znacie kogoś kto pracował w firmie KROSNO - METAL SP. Z O.O. KROSNO ODRZ. ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Wasze komentarze!

Krosno metal
@admin 29.07.2015, 17:48
Znacie kogoś kto pracował w firmie KROSNO - METAL SP. Z O.O. KROSNO ODRZ. ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Was...

Pracowałem w tym obozie. Szefostwo i majstrowie chamski wobec pracownika. Wszystko robione pod stałą kontrolą. Jak przyjeżdżają właściciele (czyt. NIEMCY ) lizanie podłóg bo będą krzyczeć . Zarobki jak na ten rynek ok. 2tys. i nie są może zle ale za tak ciężka pracę można uznać za niskie. I to kolesiostwo. Jeden na drugiego donosi aby mieć lepiej u przełożonych. Pomijam inne sprawy bo to kwestia ślizga.

Zostaw opinię o KROSNO - METAL SP. Z O.O. KROSNO ODRZ. - Kamień

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KROSNO - METAL SP. Z O.O. KROSNO ODRZ.