EUROSER Dairy Group sp. z o.o. – sp. komandytowa

Opinie o EUROSER Dairy Group sp. z o.o. – sp. komandytowa

Beta

Kiedy patrzę na niektóre osoby, to przypomina mi się pewne powiedzenie . "mózg to nie brwi jak nie ma to nie narysujesz".

Tajemniczy Pan

W magazynie jest zimno, firma powinna moim zdaniem zapewnić dobre ciepłe posiłki i dodatek za prace na chłodni. Widocznie słabo stoi finansowo skoro tak słabo płaci jak na chłodnie i nie zapewnia posiłków ciepłych. Jak by firma stała dobrze finansowo to by zatrudnili więcej pracowników i dali odpocząć od zimna robotnikom w czasie pracy np. 6 godzin pracy i dwie godziny odpoczynku, przerwa np. na film , muzykę itp. Ludzie uciekajcie z chłodni jest praca w ciepłych magazynach tylko trzeba się rozejrzeć, naprawdę szkoda zdrowia. Pozdrawiam TAJEMNICZY PAN

Lolo

im duzej pracujesz tym wiekszym glombem się stajesz

Tajemniczy Pan
@Lolo

W magazynie jest zimno, firma powinna pracownikom moim zdaniem zapewnić dobre ciepłe posiłki i dodatek za prace na chłodni. Widocznie słabo stoi finansowo skoro tak słabo płaci jak na chłodnie i nie zapewnia posiłków ciepłych. Jak by firma dobrze stała finansowo to by zatrudnili więcej pracowników i dali odpocząć od zimna robotnikom w czasie pracy np. 6 godzin pracy i dwie godziny odpoczynku, przerwa np. na film, muzykę itp. Ludzie uciekajcie z chłodni jest praca w ciepłych magazynach tylko trzeba się rozejrzeć, naprawdę szkoda zdrowia. Pozdrawiam TAJEMNICZY PAN

zdezelowany

Magazyn to nie guma, nie rozciągnie się.

Firma EUROSER Dairy Group sp. z o.o. – sp. komandytowa prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. kontroli i zapewnienia jakości. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Siema

KMWTW

ile proponują na start ?

Wojtuś lat 15
@Nowy

1500 eurogąbek i przepis jak usunąć śledzika

Jeff Bezos

Widząc obroty euroser boję się o moją pozycje na liście Forbes..

Daniel

Czy firma zapewnia ciepły posiłek?

Nikt
@Daniel

Zapewnia mikrofale i kuchenkę elektryczna

Svetana

Nie sluhajcie jak wam mówiom że w tej firmie można się rozwinać i nabrać doswiadczenia....Jesteś tam robotem...który ma pracować ponad swoje siły i nicdobrego nie czeka......Ludzie się zwalniają już po pierwszych dniach

Arturito

Zamiana wysokiego brygadzisty jest nietykalnaaszlachta nie pracuje,Ci drudzy to ich niewolnicy.

Wypłaty są do końca miesiąca czy 10?

Dzień dobry, wypłaty wychodzą do 7 dnia następnego miesiąca.

Wypłaty do którego są wypłacane

Do którego wypłacają pensje

Czy w obrębie jednego działu w EUROSER Dairy Group sp. z o.o. – sp. komandytowa są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

no name

Nie ma rekrutacji na liderów, liderzy już są.

Klaudiusz

Największym fenomenem tej firmy jest chaos. Produkcja robi co chce i kiedy chce, a jak nie masz siły już pracować to się zwolnij, albo poczekaj na podwyżkę, bo Ci co nic nie robią zarabiają najwięcej.

Rozbawiona
@Klaudiusz

Podwyżki dostają tylko osoby znajome lub lubiane przez lidera osoby ciężko pracujące w godzinach i po godzinach pracy są nie doceniane a wręcz stłamszane jak tylko pokazują że wiedzą więcej niż niektórzy brygadzisci czy liderzy. Kolesiostwo i wybijanie, kręcenie i opowiadanie bajek przełożonym jest norma przez co niektórzy nie kompetentni ludzie stają się nie zastąpieni a wręcz wynoszeni na piedestał. Sama praca jest ok ale klimat i niekompetencja jednego z brygadzistow na produkcji ociera się o szkole podstawową a nie pracę w poważnej firmie ale zwolnienie długo letniego pracownika kierownika od wielu lat za nie spełnienie oczekiwań i wizji prezesa nie było dobrym posunięciem choć każdy na swój sposób lubi strzelać sobie w kolano i puki nikt nie będzie liczył się z pracownikami w tej firmie i nie nagradzał za faktyczną ciężka pracę tylko za opowiadanie bajek i nie kompetencje to nigdy nie będzie dobrze bo już nie ma chętnych do pracy a ci co przychodzą zaraz odchodzą a ci co pracują od wielu lat też zostawia ten majdan

Heheszki
@Klaudiusz

Zacznijmy od tego że ryba psuje się od głowy a nie od ogona. Więc może czas żeby rządzący wzięli się najpierw za siebie i za swój nieporządek a potem przyczepiali się do reszty. Nie wspomnę o tym że tylko produkcja jak zwykle jest wszystkiemu winna a reszta firmy jest przecież taka wspaniała. Każdy błąd wytknięty aż się odechciewa pracować. Niektórzy mogą stać ile wlezie przecież i tak nikt się nie przyczepi a zapłacić i tak zapłacą.

Dobra rada
@Heheszki

Dokladnie najlepiej stanąć 8 godzin i do domu większość pracowników czy to produkcji czy nawet magazynu ma podejście właśnie takie jestem bo jestem ale kasa się zgadza. Szkoda tylko że tego nikt nie widzi a wręcz popiera szkoda ze dobrzy pracownicy którzy (usunięte przez administratora) są nie doceniani a nie stety nie wciskają tylko guziczka i stoją dalej tylko przejmują się swoją pracą i tym jak ja wykonają a powinni mieć to gdzieś jak cała reszta ale tak naprawdę to nie chodzi tylko o pracowników ale i o przekaz informacji i nakręcanie konkurencji między pracownikami o nieustające awarie których nie ma kto naprawić o niedoszkolenie ludzi a pracować mają i koniec radzcie sobie sami. Robota ma być zrobiona. Teksty typu ja to znam ja to umiem naprawić ale tego nie zrobię bo nie jestem od tego nikogo nie przekonują a już napewno nie pomagaja. Więc proponuję osobom w zarządzie przyjrzeć się naprawdę dokładnie sytuacji jak panuje w całej firmie zainteresować się tym co się faktycznie dzieje jak to naprawdę wygląda jak trzeba pracować z niekompetentnymi ludźmi i na sprzęcie który wiecznie sie psuje a potem zacząć wymagać od wszystkich jednakowego zaangażowania i od czasu do czasu powiedzieć dobre słowo do ludzi bo o premii nie wspomnę nawet nie ma co marzyć oczywiście dla tych co się należy a przede wszystkim lepiej dobierać pracowników bo 2 osoby kompetentne na 8 przyjętych to nie jest dobry wynik.

Piter

Dział logistyki to totalne (usunięte przez administratora) gdyby ktos tak zachowywal sie w gronie znajomych, sasiadow spotkalby go ciezki los. Obgadywanie za plecami a minute pozniej kolega podchodzi do ciebie i sie uśmiecha jak gdyby nigdy nic. Donoszenie nt najmniejszego bledu w pracy uznawane jest za norme i nikogo nie razi, wrecz niektorzy tym sie chwala. Wyjdzie delikwent z toba na przerwe i obgaduje pozostalych, po czym wracasz i widzisz go z tymi pozostalymi jak im buty czysci.

Ryszard

Zwolniono jedyną osobę na stołku, która miała predyspozycje do swojego stanowiska. Niekompetencja rządzących, kolesiostwo, (usunięte przez administratora) i ignorancja.

Ona
@Ryszard

Szkoda ze nie zwolnili tych co potrzeba było zwolnić..

monika

popieram tych ponizej. wyzysk ludzi robotnych i docenianie lenistwa liderów

Ola
@monika

Potwierdzam. Osoby na wyższych stanowiskach niestety się nie nadają do rządzenia brak kompetencji i rozumu omijanie i wymigiwanie się od odpowiedzi(bo zazwyczaj pytanie rządzących uwiera) . Nie wspomnę o przeciąganiu liny na swoją stronę i wychwalanie ludzi którzy jedynie gadają więcej niż robią.

@monika

Witamy, odpowiednia jakość naszych produktów jest dla nas priorytetem. W związku z tym pragniemy niezmiernie podziękować za poinformowanie nas o zaistniałej sytuacji. Bardzo nam zależy na otrzymaniu informacji jakich produktów dotyczy zgłoszenie, jaka jest ich data ważności, numer partii, w których sklepach zostały zakupione oraz przesłanie ewentualnych zdjęć (jeśli takowe Pani posiada). Dzięki tym informacjom będziemy mogli zweryfikować cały proces produkcyjny i ustosunkować się do zgłoszenia.

klientka

kupiłam sery produkowane u Państwa w różnych odstępach czasu i sklepach sery mimo terminu ważności po otwarciu okazały się spleśniałe więc wylądowały w koszu. Pozdrawiam

Zagadka

Czemu negatywne opinie znikają z serwisu? To wbrew idei GoWork.pl

Zostaw merytoryczną opinię o EUROSER Dairy Group sp. z o.o. – sp. komandytowa - Warszawa

• Jak się pracuje w EUROSER Dairy Group sp. z o.o. – sp. komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy EUROSER Dairy Group sp. z o.o. – sp. komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROSER Dairy Group sp. z o.o. – sp. komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EUROSER Dairy Group sp. z o.o. – sp. komandytowa