Z.P.O.i W. MOTYL SP.J.

Opinie o Z.P.O.i W. MOTYL SP.J.

Faktycznie zarobki to taka indywidualna kwestia, jak ktoś pisał niżej? Może dlatego nawet jak patrzę w starsze ogłoszenia z sierpnia specjalisty utrzymania ruchu to nie ma w ogóle podanych widełek. Chociaż tam to w ogóle część tego ogłoszenia już zniknęła. To jak to liczą, lata mają znaczenie przepracowane czy coś innego?

Milan Nowy wpis

Zainteresowała mnie jedna z ofert, która tu się pojawiła. Mianowicie chodzi o ofertę na stanowisko pracownika w dziale sprzedaży i logistyki. Podali tylko, że oferują dobrą i stabilną pracę. Jak stabilna to mam rozumieć, że na umowę o pracę? Stawka na początek ktoś wie jaka jest? No i godziny pracy muszę zapytać, bo to też istotne. Stałe, czy na zmiany?

Aneta Nowy wpis
@Milan

Godziny pracy 8-16, wolne soboty, przyjemna atmosfera, szefostwo bardzo fajne. O zarobkach nie piszę ponieważ to indywidualne zagadnienie. Ja byłam zadowolona. Dwa razy do roku bonusy na święta.

Somebody

Jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Są jakieś premie, benefity, podwyżki? Jak atmosfera?

@Somebody

Atmosfera w firmie jest dobra, podwyżki dostajemy co roku plus do tego premie na święta

Iza

A czy prócz tych corocznych pojawiły się również podwyżki inflacyjne?

Igo
@Iza

Tak. Ostatnio wszyscy pracownicy otrzymali z tego powodu podwyżki ????

M Nowy wpis
@Iza

TAK JEST, W OSTATNIM MIESIĄCU WSZYSCY PRACOWNICY W FIRMIE DOSTALI PODWYŻKI

Zainteresowana

Jak wygląda obecnie praca w laboratorium ? Może ktoś podpowiedzieć????

Edyta
@Zainteresowana

No właśnie. Ja akurat nie składam CV, ale mnie zastanawia po co trzeba znać język angielski (zaznaczone w ogłoszeniu). Wiesz?

Izabela
@Zainteresowana

Rekrutacja wciąż trwa. Naprawdę do nikogo nie zadzwonili z propozycją? Jestem ciekawa jak przebiega ta pierwsza rozmowa i co firma proponuje.

M
@Edyta

Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana ale z pewnością bardzo mile widziana. Firma eksportuje produkty do kilkunastu krajów w związku z czym język angielski bywa przydatny również na stanowisku Laborantki/ Laboranta (np. specyfikacje techniczne produktów etc.)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Z.P.O.i W. MOTYL SP.J.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Anonimowy

Dobry wieczór, Czy ktoś orientuje się jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? W szczególności w laboratorium? Jak z atmosferą pracy, szefostwem?

Zuzanna

@Qtala, co ma na celu Twój komentarz? Bardzo proszę, abyś wypowiadając się na forum przestrzegała zasad tu obowiązujących - https://www.gowork.pl/regulamin . Jeśli chciałabyś napisać coś konkretnego na temat pracy w Z.P.O.i W. MOTYL, zachęcam. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Z.P.O.i W. MOTYL?

Zuzanna

@IEI rozumiem, że miałeś okazję pracować w firmie Z.P.O.i W. MOTYL przez kilka lat. Orientujesz się czy na ten moment poszukują pracowników? Mógłbyś w kilku zdaniach opisać jak wyglądał Twój angaż w tej firmie? Pamiętajmy, aby przestrzegać zasad regulaminu tego forum.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Z.P.O.i W. MOTYL SP.J.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

IEI

Mnie atmosfera w firmie odpowiada i trzeba przyznać, że tzw. młode szefostwo się do tego bardzo przyczynia - pozytywni ludzie.

Zuzanna

A na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy Z.P.O.i W. MOTYL SP.J.?

gość
@Zuzanna

dlaczego zniknęło już oznaczenie, że jest Pani pracownicą w gowork ?

gość

a to ciekawe co Ty piszesz... zwłaszcza w kontekście ostatnich podwyżek z inicjatywy pracodawcy.

mumin

gratuluję jeśli ktoś szuka opinii o pracodawcy pośród wylewu frustratów w internecie, to na pewno wiarygodnie źródło

wystarczy
@mumin

oj mumin uwierz ze wszystko sie zgadza, a to co jest napisane nie jest wyssane z palca

ag251

a jak to teraz wygląda w biurze? Ma ktoś informacje, jaka atmosfera czy pracuje się po godzinach, po ile lat tam pracują?

wladymir

nie znaju etawo kombinata, chacziu rabotać mnogo dieng szto by wodku pakupit i najebatsa

Tadek

No można się dogadać, można, więc spokojnie kolego

xxxx

Pracowałam w tej firmie kiedyś jako laborantka. Uwierzcie mi, ze szefostwo w ogóle się nie czepiało i było miłe. Ale główny technolog a raczej technolożka to kobieta, której nikt tam nie lubi. Kobieta bardzo niemiła, marudząca i traktująca wszystkich z góry, mająca muchy w nosie i uważająca się za najmądrzejszą. Uważa, że ludzie czytają jej w myslach i to co ona sobie ubzdura ma byc zrobione ( chociaż nikogo o tym nie powiadomiła!!) a potem przychodzi i sie czepia. I to też jest jeden z powodów problemu w firmie.

acidburn

Witam a czy może ktoś się wypowiedzieć na temat transportu tzn: jak traktują kierowców ponieważ byłem na rozmowie i zastanawiam się podęciem pracy jako kierowca. Mam bardzo duże doświadczenie w tej branży i poprostu niechciałbym marnować swojego czasu w tej firnmie

ava

Chyba z pracą w laboratorium sytuacja też nie wygląda najlepiej bo regularnie co kilka miesięcy pojawia się oferta pracy - więc rotacja musi być duża, ale może wypowie się ktoś z pracowników?

CW

pracowałam w tej firmie kilka lat i moje opinie są zgoła odmienne. Pensja była równa niezależnie od tego czy się pracowało po 12 godzin, czy przez miesiąc był przestój - to chyba dobrze, prawda? Z urlopami to prawda ale taka jest specyfika tej pracy, że przerabia się surowiec np ogórek jak rośnie i wtedy na urlop nie da rady iść, chyba każdy jest tego świadomy. Podwyżki też były z inicjatywy właścicieli. To fakt, że szefowa czasem przesadzała z zachowaniem ale nie da się ukryć że zna się na tym co robi. Gratuluje tym co chcą strajkować i szkodzić produktom - chyba wiecie że jak zaszkodzicie swojej firmie i ona upadnie to nie zrobicie na złość Motylom tylko sobie, bo zostaniecie na bezrobociu?

martenka

aż tak źle ? a jeżeliu chodzi o wymiar godzin i zarobki możesz napisać coś więcej? będe wdzięczna

martenka

a czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat pracy w laboratorium?

Markozpolski

(usunięte przez administratora)Przestrzegaj przed praca za 5,5zl /h .

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.O.i W. MOTYL SP.J. - Rokiciny-Kolonia

• Jak się pracuje w Z.P.O.i W. MOTYL SP.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.O.i W. MOTYL SP.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Z.P.O.i W. MOTYL SP.J.