Opinie o UNION CHOCOLATE Sp. z o.o. w Żychlin koło kutna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy UNION CHOCOLATE Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie UNION CHOCOLATE Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNION CHOCOLATE Sp. z o.o. w Żychlin koło kutna

Emilia

Po danych opiniach widzę, że ludzie narzekali na ogólną toksyczność i złe traktowanie... Ale od roku jakoś narzekanie się skończyło czy to znaczy, że nastały jakieś zmiany? Może w zarządzaniu czy czymkolwiek? Dałby ktoś znać jak aktualnie praca tutaj wygląda?

Filip
@Kamil

Nie no przegiołeś, jest z 50 pracownikow w tym biuro

Hej, a przyjmowaliście jeszcze w tym roku do siebie specjalistów ds. sprzedaży? widziałam dawniejsza ofertę, a ze mam doświadczenie to chciałam się zorientować. pisaliście, że kiedyś było tu z 50 osób plus biuro. To w samym biurze ile jest?

Nick Nowy wpis

Tu nie ma nic żadnej podwyżki robisz cięszko za najniższa krajowa a jak idziesz po 100 zł podwyszki to cie wywala na (usunięte przez administratora)z roboty

Wiecie, czy UNION CHOCOLATE Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Filip Nowy wpis

Nie ma pracy zdalnej. Ja sie zastanawiam kto dalej takie glupie pytania, czy system czy (usunięte przez administratora):D

Edek
@Emilia

o taak ludzie sa traktowani coraz lepiej???????????? polecam ten cyrk

@Edek

O no popatrz, nie wiem jakie emotki się schowały za tymi znakami zapytania, są wesołe? ;p To z jakiego stanowiska tutaj piszesz tak właściwie i co aktualnie się tu dzieje?

Prod
@Emilia

Toksyczni ludzie już tu nie pracują, a tak serio nie wiem o jakim toksyku i złym traktowaniu tu ktoś pisze. Firma ma swoje minusy, jak każda, ale to przez specyfikację zakładu, nie ma haczyków.

@Prod

Specyfikację? Od kiedy produkcja czekolady jest specyficzna? ;) Tak z ciekawości to dostaje się ją jako benefit jakiś?

@Emilia

Nic zupełnie się nie zmieniło, niestety

Robert
@Ola

To szkoda. Czyli trzeba zacisnąć zęby i robić swoje? Dziwne że nikt nie zgłasza takich toksycznych zachowań gdzieś wyżej. Szef nie widzi że słaba atmosfera nie wpływa dobrze na motywacje do pracy?

@Robert

Ta zła atmosfera zaczyna się od szefa niestety

Zofia
@Ola

Szef bywa w firmie tak na codzień, pracuje na równi z innymi między biurkami ze ma to taki wpływ na was?

@Zofia

Szef i jego postawa ma ZAWSZE wpływ na pracowników i ich pracę.Co to za pytanie?

Alicja
@Ola

W pełni się z Tobą zgadzam, jak się coś wali to ryba psuje się od głowy. A pomijając atmosferę to jak wynagrodzenia w firmie? Czy pensja rekompensuje czasami gęstą atmosferę?

@Alicja

Jest w oficjalnym komunikacie 5000 brutto średnia pensja...

@Ola

Średnia w kontekście, że tak ją oceniacie obecnie czy to średnia zbiorcza? Ile najwięcej w razie czego można tu na spokojnie wyciągnąć i na którym stanowisku?

@Emilia

Średnia zbiorcza. Czyli pracownicza niższego szczebla oscyluje wokół najniższej krajowej.

@Ola

Jeśli już padła wzmianka o strukturze to ile osób mniej więcej robi na tych niższych szczeblach i jakie są proporcje na tych wyższych? Przy awansach jakie stanowiska są do potencjalnego wyboru?

Kamil
@Emilia

wszystkich jest ok. 30 pracownikow. Wyższych jak to ujelas pewnie z 10, 20 pracownicy fizyczni i ciecie

Filip
@Kamil

Nie no przegiołeś, jest z 50 pracownikow w tym biuro

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w UNION CHOCOLATE Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w UNION CHOCOLATE Sp. z o.o.?

Jak w każdym zakładzie, bo okresie 3 próbnych miesięcy

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w UNION CHOCOLATE Sp. z o.o.?

Nic z tych rzeczy, pozdrawiam

Współczuję

Nastał w tej fabryce nowy dyrektor (Karczewski), już teraz wam naprawdę współczuję ????

@Współczuję

???Czemu???

@Współczuję

A co z rodo przepraszam? Pzt., piszesz "wam współczuję" a deklarujesz się jako zatrudniony? I faktycznie już doszło do tej zmiany na wyższym szczeblu jak to przytaczasz? Odbiło się to jakkolwiek na warunkach zatrudnienia? Jak?

Pracowity

Uwaga na ten zakład, strasznie toksyczna atmosfera, (usunięte przez administratora) ludzie którzy tam pracują nie mają żadnych ambicji. Szczególne pani kadrowa jest strasznie toksyczna, Nie polecił bym tam pracy najgorszemu wrogowi

Jakie prawa pracownicze są łamane ? Ktoś tak napisał poniżej

Jestem pracownikiem
@Michał

Myszy wszedzie bobi

dfs
@Michał

Jak nie zostajesz po godzinach bo jesteś zmęczony to Cie (usunięte przez administratora) z roboty

Kiedyś tam pracowałem

(usunięte przez administratora) jak to można jeść co na podłoge to na kąszownie bo się nic niemoże zmarnować koszty kierownicy prezesa się boją jak Boga jest taka maszyna zestalarka powinj ją usunąć .jeżeli ktoś tam robi ma (usunięte przez administratora) prezes podkręca czasz masz 4.30 min na zważenie 3 worków o masie 24 kg kierownik się boi i tyle daje kosztem pracownika a on dyga i robi bo jest (usunięte przez administratora)

Kiedyś tam pracowałam

Łamanie przepisów pod maszynami zalega czekolada potem to jest przetapiane z odchodzi myszy i wy to wszyscy jecie bheeeeee ale dobra czekolda nie no dobra(usunięte przez administratora) wszystko leży rok potem przetapiane gdzie jest (usunięte przez administratora) PIP GDZIE JEST SANEPID TO WSZSTO ŚMIERDZI A MY TO JEMY

qwerty

Wyzysk ludzi za najniższe pieniądze

Ktoś

Odpowiem Wam na pytanie jak się pracuje w Union Chocolate Żychlin. Tragedia, (usunięte przez administratora)przepisów BHP, pracownik to (usunięte przez administratora)dla prezesa - liczy się tylko produkcja. Nie ma pracy na linii to idziesz zamiatać plac lub sprzątać (usunięte przez administratora) wokół zakładu. (usunięte przez administratora)Wysoka temperatura dobija. Z zewnątrz fajnie wygląda, a w środku (usunięte przez administratora) PRL. Kadrowa jest jak żandarm, gorsza od kierowników choć nie w jej kompetencji jest (usunięte przez administratora)pracowników. Porażka, kto może to niech ucieka.

@Ktoś

Cała prawda pracowałem tam kilkanaście lat temu. Widzę że się nic nie zmieniło jak był (usunięte przez administratora)pracy tak jest.

Tragedia

Myszy wszystko jedzą

Tragedia
@Ktoś

Myszy szury łażą wszedzie a wy to jecie

Czy w UNION CHOCOLATE Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Gicior

Pip powinien tym sie zainteresować łamamane prawa są pracownicze

Zarobki nie są wysokie ze względu na to, że Żychlin jest małym miastem. Nadgodziny nie są narzucane, jeżeli pracownik chce zostać to zostaje i otrzymuje za to 100% płatnego, więc jak ktoś zostaje sobie po 2 godziny więcej w pracy to ma prawie połowę dodatkowej wypłaty. Praca jest dobra, szef wymagający, ale to jest praca i trzeba wymagać :D Życie, ja polecam. Miłego dnia

@Gość

Jakiś żart? Słaby...

Wojciech

@Ktoś Mam inne zdanie o firmie i dobrze się pracuje ale niestety trudno o dobrego pracownika!

Olcia
@Wojciech

Dobry pracownik powinien byc DOBRZE OPLACANY.

Szczeryzeazstrach
@Wojciech

Żart czy dowcip?

Witam, czy w firmie nie jest poszukiwany może lakiernik? Czy można gdzieś znaleźć ogłoszenia kogo szukają ? Pozdrawiam

Jak długo czekaliście na odzew z UNION CHOCOLATE Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Osoba

Czy odezwali się już?

Eryk

Czyżby tak dobrze pracowało się, że nie ma ochotników do napisania opinii? Warto aplikować?

Bardzo miła obsługa w dziale handlowym. Super wyroby. Życzymy dalszego, prężnego rozwoju. Moje sugestie dla UNION CHOCOLATE Sp. z o.o.: Wprowadzić wyroby na rynek Trójmiejski. Nie znalazłem w Sopocie. Lubię atmosferę w UNION CHOCOLATE Sp. z o.o. za: Nowoczesna firma, kompetentni, uczynni pracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o UNION CHOCOLATE Sp. z o.o. - Żychlin koło kutna

• Jak się pracuje w UNION CHOCOLATE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UNION CHOCOLATE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNION CHOCOLATE Sp. z o.o.?

UNION CHOCOLATE Sp. z o.o.