puph izotrans

Trzemeszno

Opinie o puph izotrans

Pracuję w tej firmie już kilka lat. Obsługa produkcji to prawca w ciągłym biegu, bez przerwy na śniadanie, czasami uda sie wypić kawe w biegu, ale nie zawsze. Praca pod dużą presją czasu. Firma, dla której świadczymy usługi, nie ma magszynów a te co są zostają zabierane pod nowe linie produkcyjne. Juz nie wiadomo gdzie składować towar, zarówno półprodukt jak i wyrób gotowy. Od nas samych wymaga się aby towar był prawidłowo składowany, ale czy jest na to miejscy, wszyscy mają to w głębokim poszanowaniu. W firmie zatrudniani są ukraińcy, za których my jeszcze musimy robić, bo ci zjeżdzają sie wózkami i urządzają sobie pogaduchy przy papierosku (mimo zakazu palenia) Jesli planujesz przyjść do nas do pracy, dobrze się zastanów, bo to nie praca tylko harówka

Kowal

Zakład zatrudnia Ukraińców bo Polacy za te kasę odchodzą dostałem 1400 zł. Praca na produkcji bez śniadania rękawic . Nie robiłem nadgodzin to do kierownika na dywanik Nagana i upomnienie za byle co.

Widzę tu stare wpisy. Teraz dzieje się o wiele więcej, co nie znaczy, że lepiej. Kierownik, bratanek szefa, to ktoś, kto nie ma zupełnie pojęcia o tym jak kierować zakładem, a jego chamskie odnoszenie się do pracowników, świadczy o jego niskiej kulturze, ale on nie wie, co to znaczy kultura

Lider

Jestem liderem na ti przenieśienie pracowników na 3 brygady najlepsi zostają na 4 brygady przydupasy majstra no i moi lidera reszta niech zostanie do najgorszej pracy takiej bez śniadania. I do ukarania tesz niech ktoś będzie.Pozatym ok.zabawa będzie

Sam pracodawca jest w porzadku lecz kierownictwo ma wiele do zyczenia [usunięte przez moderatora] wykorzystywanie pracownika to ich glowny cel najpierw dadza a pozniej patrza jak by tu udupic delikwenta po za tym uzywki typu alkochol,trawka sa na porzadku nocnym w szczegolnosci nocnym.

Zostaw opinię o puph izotrans - Trzemeszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie puph izotrans