TOMBEA FABRYKA MEBLI TAPICEROWANYCH SP. Z O.O.

Wrocław

Opinie o TOMBEA FABRYKA MEBLI TAPICEROWANYCH SP. Z O.O.

lita

zenada.... nic wiecej nie powiem. Kpina

mlody

patrze co sie dzieje w bylej firmie i stwierdzilem ze dodam swoja szczera opinie. Nigdy o firmie zlego slowa powiedziec nie moglem, wiadomo sprzeczki czy cos sie zdarzaly jak wszedzie, ale pieniadze uczciwe za uczciwa prace i zawsze na czas. Kierownik fakt faktem na poczatku byl wszedzie, ale z biegiem czasu tracil zapal, mysle ze to przez wylewanie przez pracownikow problemow prywatnych, ale reki sobie uciac nie dam. Czasem poteskniam za Ekipa TomBea ale w gruncie rzeczy nie pogorszylem sobie :)

Jak oceniasz wynagrodzenia w firmie TOMBEA FABRYKA MEBLI TAPICEROWANYCH SP. Z O.O.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o TOMBEA FABRYKA MEBLI TAPICEROWANYCH SP. Z O.O. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOMBEA FABRYKA MEBLI TAPICEROWANYCH SP. Z O.O.