Z.P.U.H. Komfort

Budzyń

Opinie o Z.P.U.H. Komfort

Niki

Witam. Jeśli chodzi o pracę na centrum CNC, to ile się zarabia i na ile zmian się pracuje? Piszecie tam programy "z ręki", czy wszystko CAM i tylko wrzucanie do maszyny? Na jakim sterowaniu posiadacie frezarki?

janusz

praca zgodna z usteleniami płacą dobrze i w terminie, roboty dużo ale tak musi być. firma rozwojowa. polecam. jedna z najlepszych firm w okolicy. wiem bo już prawie wszędzie pracowałem.

esssslin

pracowałem w tej firmie i zarabiałem 2000 netto w 4 brygadach , naprawde kasy w ch** na tyle godzin pracy i weekendy poza domem

pracuś

firma rozwojowa, płacą wg ustaleń, atmosfera OK. i można sie zawsze dogadać. aktualnie pracuje i mam zamiar dalej tam pracować.

Zostaw opinię o Z.P.U.H. Komfort - Budzyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.U.H. Komfort