SCHADE STAL POLSKA SP. Z O.O.

Turek

Opinie o SCHADE STAL POLSKA SP. Z O.O.

anonymous

Wszystkim którzy myślą o zatrudnieniu się w tej firmie proponuję wpierw obejrzeć zakład od środka, zobaczyć jak zorganizowana jest tam praca i porozmawiać z pracownikami, po to aby uniknąć rozczarowań. Jeśli chodzi o zarobki to 1800 i do 10% premii. W okresie letnim robi się po 10 godzin wtedy zarobki są większe.

masakra

szkoda sobie zawracać gitarę.

zawiedziona

Nie wiem jak cała firma schade ale dział kadr jest po prostu porażka.Panie są niekopnięte. Zachowują sie jak "święte krowy "słyszałam,że firma nie jest zła ale pierwszy kontakt z osobą z zewnątrz jest masakryczny. Dzięki pierwszemu kontaktowi z tymi paniami firma nie zyskuje na wrażeniu......Trzeba nieć stalowe nerwy do osób "specjalnych" pracujących w biurze.

Szukasz pracy?

lol
@admin 29.07.2015 19:15
Czy pracownik szeregowy może zajść wysoko w firmie SCHADE STAL POLSKA SP. Z O.O.? Czekamy na Twój komentarz....

w życiu chyba że jesteś świnią

Zostaw opinię o SCHADE STAL POLSKA SP. Z O.O. - Turek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCHADE STAL POLSKA SP. Z O.O.