ADRIAN Fabryka Rajstop

Zgierz

Opinie o ADRIAN Fabryka Rajstop

Aneta

@Olekwspominasz, że w firmie jest obecny mobbing. Pracodawca ma obowiązek przeciwdziałać takim sytuacjom. Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w firmie?

Olek

Nikomu nie polecał pracy w tej firmie mobimg mobing i jeszcze raz mobing szefowa ludzi traktuje jak śmieci żadnego szacunku ludzie zapiepszJa od 5 rano do 22 i jeszcze źle jak nie będziesz tyle pracować to cie wyszła kierowniczka Gosia zał ludzie nie widziałam żeby ktoś tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pisał czarnula swoich podwladnych traktuje jak śmieci a jak szefowa wchodzi do non stop płacze ze ludzie się nie wyrabiają i to ich wina nie jej biuro ma wszystko nawet pensje po 5 tys za co za siedzenie z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i poniżanie innych pracowników wszystkich traktują jak złodziei a może powinno zacząć się od biura .nie polecał pracy w tej firmie

Aneta

A na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć obecnie pracownicy ADRIAN Fabryka Rajstop?

Rajtki

Dziwisz się, że wołają jak je na takie grube [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] próbowałaś założyć???

Aga

Rajstopy wołają o pomste do nieba. Badziew !!!!!!!!!!

były

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią,nie szanują ludzi traktują jak niewolników ta firma jest naprawdę dziwna ,szefowa pierw zwalnia ludzi potem po nich dzwoni przeprasza blaga wręcz żeby wrócić i znowu traktować jak śmieci patologia w czystej postaci

byla

firma dno zwalniaja ludzi pod pretekstem dzialania na szkode zakladu oszukuja banda deb...

łuks

Jak aktualnie prezentuje się sytuacja z benefitami? Coś tu działa?

była

Tak popieram poprzednika jedynie co jest dobre to to ze pieniądze są na czas . A tak to to jedna wielka banda złodziei i oszustów. Szefowa twierdzi że placu godziwą pensje za wykonywaną prace nigdzie indziej tyle nie płacą ( taka królowa rajstop) hehe .ludzie tylko patrzą jak podłożyć ci świnie nic więcej .

znawca

rajtki tez wujowe, nawet dla biedronki chyba robia ten szajs

hurtownik

a rajtki dobre robią czy marne aa?

OLUŚ

NAJLEPSZE TO SĄ KIEROWNICZKI.....HAHAHHA ZE ZGIERZA

kompltny bajzel ludzie za...jak murzyny.

bleee

popieram poprzednie wypowiedzi.tam ludzie tylko się zmawiają przeciwko innym, a jak tylko nie polubi cie jedna pani z biura to już masz przerąbane, bo takie afery na ciebie ukręci,ze stracisz prace.tam z uczciwych robi sie złodziei, a ci co chcą pracować - to tylko muszą się tłumaczyć z tego co nie zrobili.kręcą, kłamią i oszukują.Jeśli chcesz przychodzić do pracy by uczciwie pracować to omijaj tą firmę z daleka. jak nie jesteś oszustem to sobie w niej nie poradzisz.w życiu pewnie już nie spotkam tak chamskich i bezczelnych typów jak tam.porażka maksymalna a poziom ludzi tam to załamka.

ska

Praca w Adrianie to istna porażka, tam pracują złodzieje, oszuści i krętacze. Fałszują wyniki, Ci co mają najwięcej za uszami kręcą afery na innych by odsunąć od siebie wszelkie podejrzenia. Generalnie szambo, zero komunikacji, nikt nic nie wie, każdy tylko chce ugrać jak najwiecej dla siebie a nie działać dla dobra firmy. Co więcej takie zachowania są w pełni aprobowane przez szefostwo a być może specjalnie prowokowane. W życiu moje oczy nie widziały takiej popapranej firmy. Jeśli potrafisz łżeć w żywe oczy bez mrugnięcia okiem, bez problemu przywłaszczać sobie czyjeś wyniki, pieniądze i zasługi to jest firma w której sie odnajdzesz i zarobisz sporą kasę, szefostwo łyka wszystko ale musisz być prawdziwym oszustem

zniesmaczona

Pracowalam pare miesiecy, generalnie wrazenie zewnetrzne jest ok, calkiem duza firma z pozoru mili ludzie.Kasa zawsze na czas.Dopiero po paru tygodniach mozna zaobserwowac co tak napawde sie tam dzieje.Sa lepsi i gorsi, Ci co maja tzw.plecy sa najwazniejsi a reszta to tania hołota.Firma w firmie, kierownikow mnowstwo, kierownik kierownika itp.Praca czesto ponad norme 12h i czasem to za malo.Nie wiadomo kogo sluchac, jak przychodzi co do czego to zaden z kierownictwa nic nie wie.Jeden musi pracowac 13 h zeby nie byc zwolnionym inny po 5 h idzie do domu i wszystko jest ok. O jakiejkolwiek umowie o prace można zapomniec.Generalnie na troche sie zachaczyc i szukac czegos dalej ok, na stale nie polecam.

howard

oszuści i wyzyskiwacze , totalny brak profesjonalizmu ... na zewnątrz jakby super Europa ! a w środku [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z gnojówką...

fiona

Beznadzieja .... po prostu nawet nie chce się wyrażać żadnej opinii !!!!

Zostaw opinię o ADRIAN Fabryka Rajstop - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADRIAN Fabryka Rajstop